2737
2739
عنوان

امروز پیشش خیلی شرمنده شدم و عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 80 پست
منم فکر کنم تو دوس داری بقیه بی شوهر بمونن حسودیت میشه راهنمایی عامدانه میدی به ملت  خخخخ ...

ملت شوهر کنن نکنن چه سودی داره واسه من تو زندگیم ؟ ملت شوهر کنن نون و آبم کم میشه ؟ من طبق تجربه ها و دیده هام میگم اختلاف سنی زیاد بدی هاش بیشتر از خوبی هاشه!

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چجوری اشناشدین؟؟؟؟

مجازی

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2728
اگه دوست داری جواب بده  توکجا اینستا چطوری ؟کی پیشنهاد داد ؟؟؟  جطوری اعتماد کردی ؟؟؟

نه تو یه برنامه دیگ اینستا نه 

شاید یه ماه قبل هعی پیگیری میکرد زنگ میزد صد پیگیری رابطه از اون بود پیگیری 

ی روز خواست من و ببینه گفتم از دور میبینی میری نزدیکم نمیای دید من و رفتش و شبش سرد بودم باهاش گفت میخام بگیرمت کی خانوادم بیارم ببینن تورو موند دوبار باهم بیرون رفتیم حرفامون زدیم ابجیش اورد جلسه سوم من و دید

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥