2733
2739

میخوام برم خرید لوازم آرایشی میخوام یه خرید با کیفیت و قیمت مناسب داشته باشم

نمیدونم چی بخرم یا چی نخرم یا از کدوم برند باشه

ضد آفتاب لانسون گرفتم ولی حس میکنم خوب نمیشینه روی صورتم و کرم پودر هم نوت گرفته بودم که بازم حس میکنم خیلی جالب نیست

کوشن یانگ می مدنظرمه 

ضد آفتاب هم بین درمالاین و لافارر موندم

دوستان بگین شوینده صورت چی خوبه؟ پوستم تقریبا خشکه و جوش هم تازگیا زیاد زدم (شنیدم نوتروژینا خوبه ولی نمیدونم خوبه یا نه) 

همینطور تونر که نمیدونم چی بگیرم

🤍.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوینده نوتروژینا شنیدم خیلی قویه و هفته ای فقط یه بار استفاده بشه من از شوینده ملایم سیمپل استفاده ...

راضی هستی؟

یه چیز میخوای که تقریبا سه روز یه بار بزنم

🤍.
2728

۵ ساله دارم شوینده و تونر ویتالایر

ضد افتاب مای

ابرسان ساین اسکین استفاده میکنم

شدیدا راضی هستم در حدی که اصلا سمت برندهای دیگه نمیرم

ضدافتاب درماتیپیک هم استفاده کردم عالی بوده ولی گرون شد دیگه نخریدم

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
اگه پوستت خشکه لازم نیست هرروز از شویندع استفاده کنی هفته ای کی الی دوبار فقط

اره هفته ای دو بار مدنظرمه ولی نمیدونم از کدوم برند بخرم که آسیب به پوستم نزنه

یمدت بشدتتتت آرایش میکردم و وسواس داشتم رو چهره‌ام و الان پوستم خیلی بهم ریخته قبلا مثل آینه بود

میخوام با یه روتین مرتب بهش برسم و سبک تر از قبل آرایش کنم

🤍.
2740
اره هفته ای دو بار مدنظرمه ولی نمیدونم از کدوم برند بخرم که آسیب به پوستم نزنه یمدت بشدتتتت آرایش م ...

بعد از آرایش؛از شوینده برا تمیز کردن پوستت استفاده نکن اول میسلارواتر بزن بعد شوینده

۵ ساله دارم شوینده و تونر ویتالایر ضد افتاب مای ابرسان ساین اسکین استفاده میکنم شدیدا راضی هستم د ...

اره الان ضدافتابم مای هست. قبلا هم بود ولی یمدت لانسون میزدم و خوب نمیشست رو صورتم دوباره رفتم مای گرفتم😂 میگن درمالاین هم خوبه بخاطر همین دو دل شدم

مرسی عزیزم

🤍.
2706