2733
2739
عنوان

مادرشوهرم فک کرده کنیز خانوادشم

568 بازدید | 35 پست

دیشب بهم گف فردا دخترمو دامادمو دعوت کردم (خونمون نزدیکه نگفت ک شمام بیاین)امروز زنگ زده بهم ک بیا خونمو تمیز کن 

منم نرفتم اومدم خونه مادرم

بهم زنگ زده میگه از این ب بعد حق نداری بیای خونه ام بیای پاتو میشکنم انقد کار کردم خسته شدم چرا نیومدی کمکم(با عصبانیت) میگفت بهم

ادامه داره

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..

وسط حرفاش قطع میکردی روش دیگه جوابشم نمیدادی. سگ پیر

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

اصلا جوابشو ندادم قطع کردم

بخاطر ی ذره غذایی ک میده کلی باید کار کنم کلی ام منت رو سرمه

متاسفانه بد عادتشون کردم 

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..

لطفا جواب های خودتم بگو ببینم چی گفتی 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
وسط حرفاش قطع میکردی روش دیگه جوابشم نمیدادی. سگ پیر

بخدا همین کارو کردم

قبل از اینکه ادامش بگی میگم که 

میخواستی بگی خونت ارزونیه خودت میخوام صد سال سیاه نیام زنیکه 

بعد یعنی شما را دعوت نکنه فقط اونا را و شما بری تمیز کنی؟

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)
2706