2737
2739
عنوان

متاهلایی که شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2140 بازدید | 123 پست
وای پس شربت پنیرک بخورین 🤦🏼‍♀️

ببخشید شمام جای خواهرم حقیقتا سیستم تناسلیش مشکلی نداره خیلی م قهرمانه

منتهی ایراد چیز دیگریس 

وکلا ولش کن دیگه نمیخوام دربارش حرف بزنم 

ممنون که وقت گذاشتی عزیز

لطفا براعاقبت بخیری همه جوونا وبعدش من یک صلوات بفرستین مچکرم😘
ببخشید شمام جای خواهرم حقیقتا سیستم تناسلیش مشکلی نداره خیلی م قهرمانه منتهی ایراد چیز دیگریس  ...

نفهمیدم چی شد ولی خب شربت گل ختمی سردی هست و میل جنسی رو خیلی کم می‌کنه 🌹

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید شمام جای خواهرم حقیقتا سیستم تناسلیش مشکلی نداره خیلی م قهرمانه منتهی ایراد چیز دیگریس  ...

اهان پس من اشتباه فکرمیکردم قطع نخاعی چیزی هستند. پس همون راهی که دوستمون گفتند میتونه کمکتون کنه.

حتما بروپیش مشاور 

2742

اگر شوهرت قطع نخاعی واینا نیست

و به قول خودت قهرمانه  اگر بیشتر از۴ ماه از این کار امتناع کنه شما خیلی راحت میتونید برید دادگاه شکایت کنید.حق شرعی وقانونیتون هست.

چون درست توضیح نمیدید نمیتونیم درست راهنمایی کنیم

ببین اسی اصلا دست کم نگیر این مشکلو

حتی از مسکلات روحییش هم که.بگذریم وبگیم سعی میکنم روم اثر نذاره که البته بعید میدونم

ولی از نظر جسمی‌ هم خیلی آسیب زننده س مشکلاتی مثل خفگی رحم و اینا میاره که خب رحم برای بدن زن مث موتور میمونه از کل بدن اثر میگیره و روی کل بدن هم اثر میذاره

ببین اسی اصلا دست کم نگیر این مشکلو حتی از مسکلات روحییش هم که.بگذریم وبگیم سعی میکنم روم اثر نذاره ...

کاش میتونستم همه چیو بگم

ولی بایک بچه وبدون هیچ پول وحمایتی کجابرم

لطفا براعاقبت بخیری همه جوونا وبعدش من یک صلوات بفرستین مچکرم😘
2740
کاش میتونستم همه چیو بگم ولی بایک بچه وبدون هیچ پول وحمایتی کجابرم

گلم من یه مطالعاتی داشته م ولی نه در حد مشاور اما از نظرمذهبی وخانوادگی به مقداری که نیاز بوده مطالعه و کارگاه واینا شرکت کردم

اگر اینجا به خاطر حضور احتمالی آقایون یاشناخته شدن و... مشکلی دارید میتونید درخواست دوستی بدید.

منم خودم یه بچه دارم و یه زمانی توشرایطی شاید شبیه شرایط شما بودم

شاید تجربه هام کمکتون کنه

2706