2733
2734
عنوان

متاهلایی که شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2147 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سال ازدواج کردید بچه دارید ؟

دارم یکی

اگه نداشتم که کلا میرفتم 

ولی بچه مو چه کنم نه پولی نه شغلی نه هیچ

لطفا براعاقبت بخیری همه جوونا وبعدش من یک صلوات بفرستین مچکرم😘
چجوری راحت ترن از خودت نظریه میدی  من الان به درختان هم حس دارن

😂😂😂😂درختان چقدر بد که  نیازتو نمیتونه برطرف کنه عزیزم با ورزش کردن یه مقدارش شاید از بین بره. و خودت رو با خیلی چیزا سرگرم کنی که خسته شی و ذهنت به سمت کارهای دیگه بره و کمتر به این مسئله فکر کنی (راه های دیگه هم هست اما شما که میخواید تقوا پیشه کنید همین ها میتونه حداقل کمترش کنه نیازتو )

2731

ما برعکس بودیم

من نمیتونستم و نامزد سابقم تقوای الهی پیشه نکرد 

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
چرا ..

مشکلات زندگی دیگه 

چندسال بچه خاستم یبار باردار شدم خانوادش عصبیم کردن بچه پوچ شد افتاد 

چند سال بعد دیگه نشد بچه دار شم رفتم ای یو ای بازم خانوادش عصبیم کردن بچه نگرفت 

پارسال رفتم ای وی اف دیگه گفتم اینسری به خوبی و خوشی دقیقا یک روز قبل از تخمک کشیم بابای خودم فوت شد . الان حسی ب زندگی کلا ندارم حس میکنم تو این دنیا وجود بیخودی دارم بی ارزشم

2740
چند سالته ؟ بیماریش جوریه که موقت این مشکلو دارین  ؟

سنم به چه دردت میخوره اخه عزیزدلم

بیماریش هم هست 

چاره نیست

راستش شرایطتو درست نمیگی بنابراین

ماهم نمیتونیم‌کمکی بکنیم درست.

بهتره بری میش یه مشاور خانواده ی کاردرست ومذهبی

یعنی هم توکارش خبره باشه هم از مسائل مذهبی اگاه باشه.

الان مثلا این بیماری شوهرتون بیشتر از ۴ ماهه که هست؟شما شرایط جدایی دارید؟ میخواید به زندگی ادامه بدید؟ دوره ای هست بیماری یا تاآخرعمر میمونه؟ و...

همه این سوالا به اضافه یه سری سوال دیگه باید جوابش معلوم باشه تا بتونیم کمکتون کنیم.

اینجوری که من تا اینجافهمیدم

شوهرتون قطع نخاع هستن

واقعا همینطوره؟

مثلا چی خودرارضایی هم که گناه کبیرس  پس من چیکار کنم

رابطه کامل نمیشه خب از طریق ماساژ نواحی حساس میتونی به اوج برسیم 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
رابطه کامل نمیشه خب از طریق ماساژ نواحی حساس میتونی به اوج برسیم 🤦🏼‍♀️

اینم نمیشه خواهر اوضاع وخیمه 

2706