2733
2734
عنوان

میخوام امشب رو برم مسجد نماز بخونم ولق ناخنام کاشت هست🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 79 پست
چه کنم پس یه زندایی دارم با همون کاشت ها نماز میخونه میگه مهم دله که باخدا باشه ولی من میگم ادم می ...

عزیزم اونا خودشون رو قانع میکنن    خودشون هم میدونن ک نمیشه    امکان نداره با لاک و کاشت بشه نماز خوند    سر خودمون کلاه میزاریم یا خدا؟  اونایی ک ناخن کارن برای اینکه کارشون کساد نشه فتوا میدن    هیچکدوم از مراجع نپذیرفتن 

شما غسل گردنته به هیچ وجه نمیتونی بری مسجد، حرامه 

امشب برو حسینیه      ولی در اولین فرصت برو ناخن هارو جدا کن   و برای دو شب بعدی آماده شو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه پریودی اخه

واییی

نمیشه بدم بعد برم؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731
عزیزم فعلا توبه کن و نیت جبیره کن و غسل و  وضو بگیر و برو. فردا سریع پاکش کن. دوباره یه غ ...

اون اوایل که تازه پریود شده بودم مادرم این غسل حیض رو بهم یاد داد همیشهههه میزاشتم ولی یساله اصلا بهش توجه نمیکنم حتی ببخشید من تازه ازدواج کردم ولی غسل بعد رابطه هم نمیزارم چون رابطه کامل نداشتم تاحالا ولی خب بازم باید گذاشت دیگه😢☹️

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
شب های احیا۳شب هست امشب برو حسینیه بعدا ناخن ات رو برطرف کن

فکر خوبیه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740
ینی چطور حکم مسجد نداشته باشه

بعضی امامزاده ها داخل مسجد بنا شدن اونجا نمیتونید برید ولی بعضیاشون صرفا محل دفن امامزاده هستن شبیه حسینیه اونجا میتونید برید اگر نمیدونیداون امامزاده که میخواید برید  مسجد هست یاحسینیه دم در سوال کنید راهنماییتون میکنن التماس دعا

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
بعضی امامزاده ها داخل مسجد بنا شدن اونجا نمیتونید برید ولی بعضیاشون صرفا محل دفن امامزاده هستن شبیه ...

ممنونم لطف کردی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

[QUOTE=333587802]مگه شب شهادتی شیرینی پخش میکنن؟[/QUOTE

شیرینی قنادی یا شیرینی عروسی نیست که فرق دارن 

پارسال ما میرفتیم احیا هرکس یچیزی درست میکرد میاورد یکی خرما میخرید یکی بامیه یکی کیک میاورد بنظرم این اشکالی نداره🤔

عزیز من با لاک ،بی لاک ،نمیدونم با وضو ، بی وضو ، با آرایش ، بی آلایش ، تو رو طلبیده ، حتما یه چیزی ...

قربونت عزیزم😢❤️من شب های قدرو خیلی دوستدارم هرچی نذر کردم اگه به صلاحم بود بهشون رسیدم . 

2706