2737
2739
عنوان

میخوام امشب رو برم مسجد نماز بخونم ولق ناخنام کاشت هست🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 79 پست
مهم نیت دلته ول کن این حرفارو

نیت فقط یه بخش کاره مثل پایه صندلی 

صندلی دوتا پایه نمیتونه بایسته هر بخش اهمیت خودشو داره

بعدشم کسی که نیتش پاکه حتما باید بتونه از یک چیز ساده مثل ناخن برای نیتش بگذره

🌻اللهم العجل لولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو که اینقد اعتقاد داری چرا ناخن میذاری

چون تا اونحد مذهبی نیستم ولی به خدا که اعتقاد دارم🥰

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
چه کنم پس یه زندایی دارم با همون کاشت ها نماز میخونه میگه مهم دله که باخدا باشه ولی من میگم ادم می ...

اشتباه نماز و عبادات، عزیزم غسل واجبه، بدن باید پاک باشه، یه پیج تو اینستا بزنید غسالخانه زنان، ساله تعریف میکنه خانمها رو میارن برای غسل دادن، میگه کاشت دارن ماهم نمیتونیم دربیاریم که اگر آسیب ببینه یا خون بیاد یا خراش برداره اون دنیا ما مدیون میت نشیم، خلاصه که هر کسی ناخن میاره اینم در نظر داشته باشه 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2728
عزیزم میگه میخواسته ریمووو کنه نتونسته

میدونم عزیزم روی صحبتم با استارتر  نبود با کسایی بود که میگن ناخناتو ریمو نکن ولش کن نیت مهمه

🌻اللهم العجل لولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺
2738
چه کنم پس یه زندایی دارم با همون کاشت ها نماز میخونه میگه مهم دله که باخدا باشه ولی من میگم ادم می ...

دقیقا حرف شما درسته نماز رو برای خدا میخونی و باید اصولی که خدا گفته رعایت کنی مثل اینگه امتحان تو خوب بدی ولی با خودکار قرمز بنویسی چه فایده داره کل برگه خط میخوره

ببخشسد من عادت ماهانه ام اول هاشه میتونم برم غسل کنم بعد برم امامزاده واجبخ نذر دارم    

عزیزم دوباره بشی که فایده نداره غسلت دوباره باید غسل گنی عزیزم تو حیاط باش داخل امامزاده نرو

آفرین بهت که قوانین رو رعایت می کنی ،ولی اگه خیلی دوست داری فردا ریموکن بعدش شبای بعدی قدر برو

مهم دله،وگرنه چشم هرروزیه بهترشومیبینه
 الان دیدم. بهتره بجای شیرینی زولبیا بامیه یا کیک فنجونی ببره

منظورم از شیرینی همون کیک بود

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706