2733
2734
عنوان

میخوام امشب رو برم مسجد نماز بخونم ولق ناخنام کاشت هست🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 79 پست

سلام عزیزم 

چه قدر حال خوب داره که ان قدر دلت پاک و سیمت وصل هست ،اتفاقی برای خودم و همسرم افتاد که خب تو محیط این جا کمی معذوریت دارم تعریف کنم ولی همین قدر بدون بودن تو حالتی که غسل گردنت باشه یا ....باشی شیطان و گرفتاریهاشو وارد زندگیتون میکنه....

من چند لحظه دیدم و همسرم هم همراه من اگر این نبود که شوهرم هم مشخصات یکسانی میداد و وحشت زده شده بود  فکر میکردم متوهم شدم 

ولی خب برای همون چند ثانیه پرده ها کنار رفت تا من به خودم بیام ....مطمئن باش اگر کاشتو هر چیز که مانع از غسل و طهارت و نماز هست رو برداری خدا حتما میبینه که به خاطرش قدمی برداشتی ،میدونی چه قدر الان تو اون خونه خدا  جای حال تو و اون انرژی مثبت و حس خوبت به خدا خالیه.....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم  چه قدر حال خوب داره که ان قدر دلت پاک و سیمت وصل هست ،اتفاقی برای خودم و همسرم افت ...

ممنون عزیزم❤️

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2728