2733
2739
عنوان

میخوام امشب رو برم مسجد نماز بخونم ولق ناخنام کاشت هست🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 79 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم اگر پریود بشید غسل نگنید حرامه گناه بر گردن تونه

ببخشسد من عادت ماهانه ام اول هاشه میتونم برم غسل کنم بعد برم امامزاده واجبخ

نذر دارم  

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2742

عزیز من با لاک ،بی لاک ،نمیدونم با وضو ، بی وضو ، با آرایش ، بی آلایش ، تو رو طلبیده ، حتما یه چیزی هست که طالب داری ، اون میدونه لاک زدی ، اگه میتونی پاک کن ، اگه نتونستی یا نشد ، برو ، بخدا ثواب این ماه رمضانم مال تو 

تو فقط نماز با لاک امشب رو با من نصف کن 

بخدا قسم خوردم 

لطف حق با ما مداراها کند       چونکه از حد بگذری رسوا کند
عزیزمم قلبا برام دعا کن به عشقم برسم

چشم عزیزم ایشالله هرچی صلاحته همون بشه🥰

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
چشم عزیزم ایشالله هرچی صلاحته همون بشه🥰

ممنونم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
منم همینو میگم ولی میگن باطله

عزیزم فعلا توبه کن و نیت جبیره کن و غسل و  وضو بگیر و برو. فردا سریع پاکش کن. دوباره یه غسل به نیت تمام غسلهایی که بگردنته بکن و دیگه پاک و طاهری. بذار تماااااام شب‌های زندگیت شب قدر باشه. بابت یه کاشت ناخن دل حضرت فاطمه رو از خودت نشکن

عزیزم خوشبحالت.  حسینه میتونی بریم عزیزم. فقط مسجد  باید تمیز باشی.

💞💞

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
اگر حکم مسجد رو نداشته باشه ایرادی نداره

ینی چطور حکم مسجد نداشته باشه

ببخشسد من عادت ماهانه ام اول هاشه میتونم برم غسل کنم بعد برم امامزاده واجبخ نذر دارم    

نه دیگه پریودی اخه

2706