2733
2734
عنوان

رفتم چایی بخرم ی خانومی بهم گیر داد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 95 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
توقعات زیاده خب ، خودم خانه دارم باید ب هزار بدبختی از شوهرم بکنم .. از کجا پول چای 

اره... دقیقاً الان هرکس در حد اینکه خانواده خودش داره نه بیشتر این که پولیم میدیم صدقه هست برای رفع بلا باید خودشون مغزشون راه بندازند همونطور که من ندارم اونم نداره 

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
اصلا دلت نسوزه انقد بدم میاد از این مدل گدایی کردنها یه بار تقریبا ۴ سال پیش یه فقیر اومد دم خونمو ...

😂😂 یبار یکی تعریف کرد دم حرم گدایی بود گفت پول بده طرف میگه پنج تومنی دادم نکاه کردع گفته بزار تو جیبت 🤣

یه بارم یه اقاهه تو پمپ بنزین گفت بنزین تموم کردم پولامو جا گذاشتم هیچ ندارم 

دلمون سوخت اما باز اطمینان نکردیم 

درنهایت بهش پول نصف باکی دادیم 

گفتیم بهش این پول صدقه ما بوده برا نیازمند رسیدی شهرت باید بدی به نیازمندی و درقبالش مسیولی 

اونم گفت باشه 

اما احتمالا نمیده و اینطور برش حروم میشه اگر خووش نیازمند نباشه 

2740
یه بار دیکه یه مریض که میگفت بچه سرطانی دارم و زنگ میزد ادارات ازشون پول نیخواست و دلمون بحالش سوخت& ...

دوستم تو داروخونه کار می کنه میگه این قدر مردم پیدا میشن که به این و اون التماس می کنند که تو رو خدا پول دارو منم بده که بیش تر شون هم دروغ میگن.

بعدش گفت ببین آدمی که نداره نمیگه برای منم حساب کن.

این قدر فقیر تقلبی زیاد شده که نمی تونیم از واقعیت تشخیص شون داد🤕

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹
دوستم تو داروخونه کار می کنه میگه این قدر مردم پیدا میشن که به این و اون التماس می کنند که تو رو خدا ...

برا همین بهتره کمک هامون رو به جایی که میشناسیم واقعا نیازمنده انجام بدیم نه شیادان و از ندادن این فقیرا سر راهی هم عذاوجدان نگیریم 

2706