2737
2739
عنوان

پسری که اجازه نمیده بری مسجد 😂 برای احیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 65 پست
الان چرا زندانی هستی ؟ 

نمیزاره هیچ جایی برم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اجازه نگرفتم فقط بهش گفتم همین 

رها کنید این آدمای سمی رو یعنی چی باید گزارش بدی

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
😑😂  یه ختم صلوات هم برای نجات ایران بذارید ، خودمون واجب تریم

واسه ما ختم جواب نمیده 🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
چند سالته ؟ 

۲۸

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

وای چرا گند نمیزنی به هیکلش برات از الان تعیین تکلیف میکنه بعدا زندانیت میکنه حواستو جمع کن

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2740
چون خودش تک به تک کارهاشو بهم میگکه که کجاست و با کی هست 

شما بهش میگی حق نداری فلان جا بری ؟ 

گوش میده اگر بگی 

اون الان هیچ کاره هست تو زندگیت و اینقدر جلو رفته فردا که شوهرت شد نمی‌ذاره بدون اجازه آب بخوری 

خودت اذیت میشی 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
واسه ما ختم جواب نمیده 🤣

😂😂😂 

واسه ما ختم روزانه ۲۵۰ میلیون تا سوره بقره جواب میده 🤣

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

اون موقع ۱۶ سالم بود ۵ سال بعدس عروسی کردم

الان خیییییلی سختگیره

نمیزاره هیچ جایی برم

مثل منی، حتی خونه پدرم و مادرم ماهی یک بار فقط، خواهر و برادر که هیچ، مراسمات ختم و عروسی و مهمانی و تولد فامیلای خودم کلا تعطیل، رسماً زندگیم جهنمه، کاش قبل عقد بیشتر فکر میکردم

😑😂  یه ختم صلوات هم برای نجات ایران بذارید ، خودمون واجب تریم

ختم قرآن لازم داریم صلوات فایده یُخدی🤣🤣🤣

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

کاری نداره با رفت و آمد و دوستام 

ولی خب آدم مذهبی نیسا د شاید مخالفت کنه سر این موضوع بعد ازدواج

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2706