2737
2739
عنوان

یکی جلو منو بگیره نرم فحش بدم بهش😫

736 بازدید | 49 پست

یه رفیق دارم 7ساله رفیق بودیم یه روز نبود ک در ارتباط نباشیم هر روز پیام میدادیم به هم چیک پوک همو میدونستیم اون مسافرت میرفت فیلم عکس میفرستاد نمیدونم عروسیا هر چی کلا خیلی صمیمی بودیم اصن ب شدت😐از اذر ماه ازش بیخبرم من کنکور قبول شدم اون نشده الان درگیر کنکور بود 

یه روز پیام دادم ج نداد یه هفته گذشت ب خواهرش پیام دادم گفتش ک گوشیش خرابه درست شد پی میده گذشت گذشت پی نداد پیامک دادم مگ از چین قراره بیاد! 9 بار تماس گرفتم که بخاطر ارزش دوستیمون بود اینا ولی واقعا ناراحتم حس میکنم غرورم شکسته شده دیگ از بهمن بهش پیام ندادم یه بار 16اذر پیام دادم تماس گرفتم اینا بعدش گذشت گذشت رفت تا بهمن ماه یه عکسی براش فرستادم دیگ هیچ پیام ندادم و سین نمیزنه ولی پروف تلگرامش عوض شده بخاطر مصاحبه و اینا😐ولی من از ته ته ته قلبم ناراحتم ازش و هیچ وقت نمیبخشمش😐هیچ وقت اینو اگ میخونه مطمئن باشه تا دلیل نیاره و قانعم نکنه ک میدونم قانع نمیشم ولی دل شکسته ی منو مطمئن باشه اروم نمیکنه👋🏻

گفتم اوکی بخاطر کنکوره الان سه روزه کنکورش تموم شده و الکی من انتظار داشتم دلم میخواد برم پی ویش فقط فحششششش بدم😫😫😫😫دلم برا سادگی خودم میسوزه🚶‍♀️حتی مادرم میگف ک این همه دوسش داشتی الان چندین ماهه بی خبری ازش 

بخدا پسر بود ادم کمتر حرص میخورد

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
بزار بره به درک خودتو اذیت نکن  چقد آدم عصبی میشه

باور کن خیلی عصبی و ناراحتم ازش خبلیییی دوستای زیادی داشتم ک کات کردم باهاشون و مهم نبود برام ولی من ب این اگه یه بدی کرده بودم اصلا ناراحت نمیشدم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باور کن خیلی عصبی و ناراحتم ازش خبلیییی دوستای زیادی داشتم ک کات کردم باهاشون و مهم نبود برام ولی من ...

میفهمم خودم سرم اومده

پیام نده بهش دیگه اگه پیام داد ازش دلیل منطقی بخواه قشنگ همچیو بهش بگو 

دیدی داره بهونه میاره همچین رفیقی بدردت نمیخوره

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
بیخیال باباااااا

😫چطور با این کاری ک کرد اعتمادمو نسبت ب بقیه سلب کرد

میفهمم خودم سرم اومده پیام نده بهش دیگه اگه پیام داد ازش دلیل منطقی بخواه قشنگ همچیو بهش بگو  ...

پیام نمیده ولی الان زده ب سرم برم فحشششش بدم😭

2738
رها کن خواهره من رها کن...شاید از لحاظ روحی آروم نیست. و دلش میخاد تنها باشه

خواهرم نباید میومد بهم میگفت ک کنار میکشیدم!نباید میگفت ک نمیخوام این دوستی ادامه پیدا کنه 

پیام ندادخطتو عوض کن بدرد چیت میخوره  نه خودتو سبک نکن

خطمو ک نیاز دارم🥲

منم با یه گاو حیوون دوست بودم همینجوری کرد وقتی شوهر کرد 

بدبختا عین بچه هان عین این ببخشید دهاتیای تازه به دوران رسیده ان خودشونو گم میکنن البته میدونم کلمه دهاتی مناسب نیس ریپلای نکنید 

منم با یه گاو حیوون دوست بودم همینجوری کرد وقتی شوهر کرد  بدبختا عین بچه هان عین این ببخشید ده ...

اره واقعا اینا که ازدواج میکنن این ندلی میشن واقعا یه بدبخت هیچی ندار هستن ک تا یه شوهر دربو داغون گیرشون میاد ذوق مرگ میشن میرن رو ابرا

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
2706