2733
2734
عنوان

پسری که اجازه نمیده بری مسجد 😂 برای احیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 65 پست
بهش بگو حرفی هم زد بگو پدرومادرم بهم اعتماد دارن کافیه .چرا یواشکی از کی وچی می‌ترسی 

آخه دلیل مخالفتش نمی‌فهمم واقعا چی بگم والا 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهرت یا بابات هم حق ندارن بدون دلیل منطقی اینجوری بگن ، حالا یه نفر پیدا شده از روی جو و حماقت دخالت میکنه ، شما هم گوش میکنید؟ 😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
۶ ماه  به نظرتون فردا شب بدون اینکه بهش بگم پاشم برم یا نرم اصلا ؟

با مذهب مشکل داره؟

یا کلا جایی میگه نرو؟

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
2728
بهش گفتم فردا شب میخام با دوستم برم مسجد برای احیا گفت بزار دوستت خودش بره تو نمیخاد جایی بری 

بگو بمیر بابا 😑😂

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
بهش گفتم فردا شب میخام با دوستم برم مسجد برای احیا گفت بزار دوستت خودش بره تو نمیخاد جایی بری 

تو اصلا چرا باید بهش بگی که کجا میری 

که اونم فاز برداره که اختیار دارته

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2740

سلام

ختم 250,000,000 بار خواندن سوره فیل برای پیروزی فلسطین بر اسرائیل راه اندازی کرده ایم. لطفا ۵ بار آن را بخوانید و آن را به گروه ها و مخاطبین مسلمان خود ارسال کنید. درخواست فروتنانه برای نشکستن زنجیره  

لطفا به محض اينکه دريافت کردین بعد از ۵بار خواندن سوره برای نفر بعدی پیام را بفرستید

آجرک الله🌿

بسم اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ تَرَ کَیْفَ فَعَلَ رَبُّکَ بِأَصْحَابِ الْفِیلِ ﴿١﴾

أَلَمْ یَجْعَلْ کَیْدَهُمْ فِی تَضْلِیلٍ ﴿٢﴾

وَأَرْسَلَ عَلَیْهِمْ طَیْرًا أَبَابِیلَ ﴿٣﴾

تَرْمِیهِمْ بِحِجَارَةٍ مِنْ سِجِّیلٍ ﴿٤﴾

فَجَعَلَهُمْ کَعَصْفٍ مَأْکُولٍ ﴿٥﴾

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر منم تو زمان دوستی این جوری بود الان رسما یه زندانی واقعی هستم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
تو اصلا چرا باید بهش بگی که کجا میری  که اونم فاز برداره که اختیار دارته

چون خودش تک به تک کارهاشو بهم میگکه که کجاست و با کی هست 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

علییییییی از دوس پسرم اجازه میگیرین؟ 😣پدر آدمم نباید دخالت کنه. چندسالتونه؟ 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
میگه جایی نرو  بعد از اینکه از سر کار میام هم بهم زنگ میزنه میگه رفتی خونه یا نه

بیشتر در مورد آیندت با این آدم فکر کن، العان خوست میاد از این کاراش ولی بعد ازدواج روزگارتو سیاه میکنه، من کشیدم که میگم

سلام ختم 250,000,000 بار خواندن سوره فیل برای پیروزی فلسطین بر اسرائیل راه اندازی کرده ایم. لطفا ۵ ...

😑😂 

یه ختم صلوات هم برای نجات ایران بذارید ، خودمون واجب تریم 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2706