2737
2734
عنوان

یکی جلو منو بگیره نرم فحش بدم بهش😫

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 49 پست
اره واقعا اینا که ازدواج میکنن این ندلی میشن واقعا یه بدبخت هیچی ندار هستن ک تا یه شوهر دربو داغون گ ...

جالبه ایکبیری رو من ادم کردم تیپ اخلاق قیافه صدا ناز و عشوه سیاست لوندی خوش خنده بودن شوخی اجتماعی بودن معاشرتی و ارتباط گرفتن هییییچی بلد نبود همرو ازمن یاد گرف ادم شد واسه من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم زیادی جدی نگرفتی؟؟؟؟؟؟؟   بابا گاهی پیش میاد دیگه  منو دوستمم بیشتر از بیست و پنج شش ساله باهمیم  از تمام راز و سر هم باخبریم با هم دوست پیدا میکردیم دانشگاه ازدواج بچه همه چی تمام فک و فامیل همو میشناسیم اما گاهی چارپنج ماه شده همدیگرو ندیدیم حتی پیامی هم ندادیم با این که دوتا کوچه فاصله داریم   هیچم دلخور نمیشیم از هم 

خواهرم نباید میومد بهم میگفت ک کنار میکشیدم!نباید میگفت ک نمیخوام این دوستی ادامه پیدا کنه 

توم مث خودش رفتار کن ...زندگی خیلی پر چالش و  پیچیدست اینجوری سخترش نکن

بود و نبودش چ دردی دوا میکنه واست 

ببخشیدا ولی بره ب درک 😐

2728
تو چی قبول شدی  دوستت چی قبول شد

دوستم قبول نشد من معلمم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
2740
یکم زیادی جدی نگرفتی؟؟؟؟؟؟؟   بابا گاهی پیش میاد دیگه  منو دوستمم بیشتر از بیست و پنج ...

نه ما سن انچنانی هم نیستیم ک بگیم در گیر زندگی فلان اینا باشیم اره سختم شده یکم ناراحتم بیشتر برا خودم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
ن خیای وقته ازش کلااا بریدم گداشتمتش کنار همچین قشنگ بی تقاوت ازکنارش رد شدم خودشم مونده بود فکرد مث ...

من مجردم دوستم ازدواج کرد اینطوری کرد ولی من در کل محلشم ننیزاشتم زیاد یعنی زنگ زده بود قبلا جواب نداده بودم یا پیگیرش نبودم بعد ازدواجشم یکبار زنگ زدم و تو اینستا یکبار ریپلای کردم دیگ جواب نداد منم محل نمیدم 

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
من مجردم دوستم ازدواج کرد اینطوری کرد ولی من در کل محلشم ننیزاشتم زیاد یعنی زنگ زده بود قبلا جواب ند ...

حالا ی بار زنگو میگیم دستش بند شده ندیده ولی ۷.۸ تا پیامو وقتی انلاین میشه یا سین میکنه 

اون دگ توجیه نداره منم انقد قشنگ وپو انداختم زمین خودش کارش بردم زیرسوال بجای اینکه ناله نفرین کنم کوچیکش کردم خودشم فهمید کارش خیلی مسخره و ضایع بوده خس خود چیز پنداری نکته

فحش نده، برو پی ویش و خیلی مودبانه هرچی تو دلت سنگینی میکنه رو بنویس و بلاکش کن. تا حرفات و نزنی سبک نمیشی. دیگه ام هیچوقت باهاش رفاقت نکن. حتی اگه خودش برگشت 

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2706