2733
2739
عنوان

مشورت

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 42 پست

به نظرت چی داشت که عاشقش شدی؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عاشق اخلاقش شدم

باز خوبه  نگفتی قیافش

خب از چی اخلاقش؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2738
مثل بعضی از دخترا لوس نیس. پایه بیرون رفتن، فیلم دیدن، کلا هرچی بهش میگیم میگه پایه ام. دختر پایه ای ...

در نتیجه تو هنوز به بلوغ فکری نرسیدی

فکر کنم به زندایی بگه😂🤦‍♂️

وایی زندایی بده این بده اگ بفهمه😂😂تاکید کن ب زندایی نگو ببین من خیلیا رو مثل تو دیدم برادرم ،پسر خالم انق این دست اون دست کزدن یکی دیگ اومد عشقشونو برد پس شجاع باش بگو بهش نترس فوقش دعوا میشه 😂بجاش  تو دلت نمیمونه🥲

2706