2737
2739
عنوان

مشورت

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 42 پست
به نظر من سن شما خیلی کمه برای ازدواج . من که نمیتونم به احساسات پسر ۲۰ ساله اعتماد کنم نمی‌دونم چرا ...

شاید همه اینا رو بهش میگم اگر کیس بهتری داره با اون بره فقط میخوام بدونه بهش حس دارم همین. که یه وقت شوهر کرد حسرتش تو دلم نمونه

وایی زندایی بده این بده اگ بفهمه😂😂تاکید کن ب زندایی نگو ببین من خیلیا رو مثل تو دیدم برادرم ،پسر خ ...

مثلا پسر خالم منو دوسم داشت روز بعد بله برونم خاهرش اومد بهم گف ک داداشم داره سکته میکنه اگ زودتر میگف شاید همچی فرق میکرد 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه بابا فوقش دیگه خونمون نمیاد😂😂😂

ای بابا حالا فوقش خونتون دیگ نمیاد بجاش تو دلت نمیمونه مپل پسر خالم نمیشی ک شب عروسیم فق تونست از شوهرم بخاد مواضبم باشه لطفا حرفتو بزن بهش چون دور و اطرافم زیاد دیدم دارم جلز ولز میکنم تا تو بری بهش بگی😂😂

2728
2740
چجوری بیانش کنم یجورایی اولین بارمه تو مجازی باهاش حرف میزنم😂🙈

تو پسری بلد نیسی؟😂😂خب اول ک سلام احوال پرسی کن گرم بگیر یکم مثل همیشه باش  بعد بگو راسش خیلی وقته میخام یچیزی بگم و این حزفا بعدم حستو بگو و ازش بخاه ک بینتون بمونه حالا جوابش هرچی ک بود 

بگم درستم بخون معیارمه؟😂

اره بگو میخام همسر آیندم ی خانوم تحصیل کرده باشه نه بیسواد ولی نگووو میخام شغل بگیری چون ممکنه گارد بگیره اینو بعذا جل کنین بزار جوابش مثبت باشه درس درست میشه حالا😂😂