2737
2739

خانوما دکتر برام قرص داده بود 

گفته بود تکرار کن اگه برات موثر بود گم کردم ورقشو 

ملاتونین هم اثری برام نداشت چندان. 

باید دوز بالا تر مصرف کنم ؟

لطف کنید بهم بگید برای خواب چی مصرف میکنید و براتون جواب میده و امن باشه مصرفش. 

چیزی نگم بهتره       سلامت باشید 🗿❤️

روان سالم میخواد که الحمدلله نداریم   

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ملاتونین دوز ۵ برای من چواب داد  تا میرفتم تو جام خوابم میبرد یه حالت خواب شدید میومد سراغم&nb ...

الهی خیر ببینی ، به خدا امشب اگه خوابم ببره برات دعای خیر میکنم 

2731
2738

فکر نمیکردم یکی مثل منم پیدا بشه منم خواب ندارم هیمه قرصا رو هم امتحان کردم  فایده نداشته

یک عدد معتاد سرسخت به سایت هستم✨😌 تو تاپیکا خواهشا باهام بحث نکنید چون ریپ نمیزنم با تچکر😁😂 الان که دارم اینو مینیویسم حوصلم به شدت سر رفتههههه😐😐😐 بیا اینجا یه شکلات بردار بعد برووووو😅🍫 به پروفمم گیر ندین لطفا😤 خیییلی وقت بود که نیومده بودم تو سایت خیلی کم میام اینجا اگه نبودم بدونید اصا نمیام اینجا😝😝😝 عاشق رنگ بنفش خیلی هستممم💜 منو توی تاپیکای دورهمی و سرگرمی و اینجور چیزا تگ کنید تنکص نی نی قشنگم زود بیا پیشمون عشق مامان😘😘😍😍 همسرم و دخترام و تو دلیم دنیامنننن🤩🤩❤️ خدایا شکرت❤️ خب خب دیگه از بسگی براتون نوشتم دستم درد گرف دیگ ج*ر خوردمااا😂😂بدشانسی یعنی وقتی که به یه نفر زنگ میزنی میبینی اونم بهت زنگ زده بعدش قطع میکنی و منتظر میمونی و میبینی که اونم منتظره😅 بعدش زنگ میزنی میبینی اونم بهت زنگ زده و بعدش دوباره یکم صبر میکنی بهش پیام میدی میبینی اونم بهت پیام داده😐 بهش زنگ میزنی میبینی اونم بهت زنگ زده یعنی ته بدشانسیه هااااا😂😂😂😂😂 حالا که تا اینجا اومدی پس یه 🍭 بردار و برووووو دیگ🤣🤣🤣
به جز زود جوش آوردن بقیه ش رو دارم 

خب احتمال ۸۰٪ سردی مزاجه والبته از دست دادن رطوبت مغز هست ک خواب راحت رو دچار مشکل میکنه

این چندتا دارو رو که میگم اندازه و سر وقت تا یک هفته مصرف کن:

(البته اگر فشار خون بالایی نداری) مصرف ماست دوغ این یک هفته، ممنوعه..

۱. ومیگان بعد از وعده ناهار یک عدد اگر روزه هستید بعد از افطار یک عدد

۲. روهمورین قبل از خواب یک عدد

۳. نروکسین یک عدد بعد از صبحانه، یک عدد شب بعد از شام

۴. والی فلور یک عدد یکساعت قبل از وقت خواب (حوالی ساعت ۹ونیم شب) 

بعد از خوردن داروهایِ شب، تماشای تلویزیون، نگاه کردن به صفحه گوشی، یا گوش دادن موزیک ممنوع

تنها برای یک هفته این موارد رو رعایت کنید ان‌شاالله بدنتون به حالت طبیعی برمیگرده

دوز داروها رو اصلا بالا و پایین نبرید.

اگر آدم از چیزی غنی باشه، باهاش فخر نمیفروشه.
خب احتمال ۸۰٪ سردی مزاجه والبته از دست دادن رطوبت مغز هست ک خواب راحت رو دچار مشکل میکنه این چندتا ...

آخ دست گلت درد نکنه عزیزدل ، الهی خدا به قدر دل مهربونت بهت خوشحالی و آرامش خاطر ببخشه

2706