2733
2734
عنوان

شوهرم میگه یک میلیارد بهم قرض بده تابستون میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 53 پست

من فقط میدونم نباید به شوهرت پول قرض بدی چون به هیچ عنوان پس نمیده 

به نظرم هیچ اشکالی نداره بقیه بفهمن ک نصف کارگاه به نام شماست بهتر ازاینه ک پولت بره و احساس کنی اکلی فداکاری کردی 

اینم بگم ک اگه الان ی میلیارد رو بدی طلا خیلی زیاد بخ سودت هست تا اینکه بری باشوهرت شریک بشی و کارگاه بخری خواهر 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین وقتی زن وشوهر برا هم کاری میکنن قرار نیست دادارو دودور کنن و همه رو خبر کنن اگ قصد داری بهش بدی خب همین شوهرت میدونه و قدردان لطفت هست کفایت میکنه، منم همه طلا ها و سکه هامو میخوام بفروشم واسه شوهرم ک توکارش جلو بیوفته و پیشرفت کنه

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

یه قولنامه بگیر ازش که سه دانگشو که فلان متر میشه رو فلان  مبلغ دادی و فلان تاریخ  خریدید و خودت و همسرت پایینشو با عنوان فروشنده همسرتون و خریدار شما امضا کنن و اثر انگشت بزنید دوتا هم شاهد بدین امضا کنه 

مرنج و مرنجان
2742
2740

الان دو تا بحث 

اول زندگی مشترک هستش و منو تو نداره .شما هم از اینکه ایشون اجاره نده سود میکنید و بنفع زندگیتون هست.

دوم پول شماست و هر زنی باید ی چیزی تو زندگی از خودش داشته باشه.

ب حرفای شوهرتون اعتماد نکنید ک قولنامه میده بهتون سفته چک من این چیزا رو قبول ندارم.

بازم ب زندگی خودت بستگی داره اگر شوهرت خوبه و قدردان و خرج الکی نمیکنه بده و گرنه کوتاه نیا

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
2706