2733
2739

میگن ۲۴ سالت شده الان باید فارغ التحصیل بودی 

حتی اگ امسالم قبول بشم اونی ک میخوام ک بعید میدونم میگن چ فایده ۳۰ سالگی دیگ باید لیسانس بگیری حالم باز بد شد 

من خودم شدیدا ب خاطر این سن لعنتیم اعصابم خورده تا الان هیچ گوهی نشدم نمیتونم تحمل کنم بقیه ام بهم بگن😭😭😭😭

هوف حالم خیلی خوب بود گند زده شد بهش باز اشکام اومد از خدا ناراحتم ب خاطر این همه تلاشی ک کردم و جوابم نداد امسالم هیچیم معلوم نیست 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چه اهمیتی داره ؟؟ ولکن بابا حالا اونایی که صدتا مدرک قطار کردن به چی رسیدن

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

من علوم پزشکی ام عزیزم اصلا همه سنشپن بالاس من خودم بعد سه سال رفتم دانشگاه 

اینجا پره از این موارد اصلا نگران نباش

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2740

درصد هات رو حوندم عالی بودن اگه تلاشت رو بیشتر کنی و برای کنکور تیر درصد فیزیک و ریاضیت رو به 30 برسونی با معدل 19 سه رشته ی تاپ رو میاری

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 .. وزن 75 .. وزن هدف 60 .. 

بزرگترین خیانتی که میتونی به خودت بکنی اینکه حرف مردم درباره خودت برات مهم باشه نترس

لایک نکنید لطفااااااا، تگ نکنید لطفاااااا، درخواست الکی هم ج نمی‌دم ...  ،زندونه تنُ رها کن ای پرنده پر بگیر🕊️ کاربری دست یک روح در دو بدن 🤣دونفر....، برای خودت بجنگ چون تو ارزشش رو داری!و تمام زندگیت رو فقط عاشقانه خودت رو بپرست ؛
به حق دله شکستت امسال اونی که میخوای قبولی

معلوم نیست آبجی واقعا 🙂🙂 تا میخوام خوبم باشم بقیه گند میزنن بهش 

واقعا ب خاطر سنم و این همه تلاشی ک کردم کردم و سالها نشد ناراحتم از خدا ناراحتم 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2706