2737
2739

من نزدیک یک میلیار دارم که خودم اول به شوهرم پیشنهاد دادم یه ملک کارگاهی بخریم که دیگه برای جای کارش اجاره نده😊

حالا کل ملک دوتومنه که به من میگه یه تومن تو قرض بده من معادلش به قیمت طلای اونموقع تابستون بهت پس میدم 

ولی من میگم این پیشنهاد خودم بوده ومن میخوام نصفش به نامم باشه.... من میدونم همسرمم نمیخواد کسی بفهمه شریکی بامن خریده(چون فامیلشون زمینو معرفی کرده د جریان قرار میگیره وبه همه میگه)

ومیگه بهت قولنامه میدم که نصف پولشو تودادی ومال توعه ...فقط نمیخواد تومحضر من باشم چون اون فامیلم هست

اینم بگم که اوایل ازدواج ازبس مادرشوهرم نشست تو فامیل پشت من بد گفت وشوهرم پشتمو نگرفت منم نمیخوام دیگه ازاین فدا کاریا بکنم.

.. قبلا یه بار سر ماشین خریدن اینکارو کردم وکسی نفهمید من پولشو دادم

شوهرم نیتش بد نیست فقط بخاطر غرورشه

حالا چیکار کنم خوبه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط نصف نصف تمام

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2728

اینکه قولنامه باشه ولی محضری به نام ایشون باشه، فکر میکنم قولنامه ارزش قانونی نداشته باشه. چون هر ملک یا وسیله ای متعلق به صاحب سنده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
2706