2737
2739
عنوان

میتونم یه کامیون برای خودم گل بخرم.. اما همسرم برام نمیگیره…

| مشاهده متن کامل بحث + 2591 بازدید | 108 پست
اسی ولی خدا شیرزنی بااین درآمدت. ببین چقد فرزند خوانده بهت پیداشد😂 ولی خدایی این شغل و از کجا پید ...

عزیزم من خانوادم فقیر بودن از همونننننن دوران بلوغ کار میکردم تا الان مدام فکر کار بودم 

تا این زندگی بسازم … 

شاید برای همین که فکر میکنم همسرم باید بیشتر قدر بدونه شاید من زیاده خواهم که فکر میکنم باید منو تاج سرش کنه 

شاید باید خیلی چیزا توی دلم بکشم و فراموش کنم چه خواسته هایی دارم دلم گرفته خیلی 

استاتر به خدا رقیب کاریت نمیشیم اما این تولیدی سنگ چی هست؟ذهنمو مشغول کرد ما خودمون کارخونه سنگ بری داریم

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیاز جنسی رو رفع میکنه

از اون نظر خیلی خوبه خیلی 

اما در کل من توی رابطه خیلییی سردم (( به علت گذشته سختی که داشتم باید روحمو درمان‌میکردم پی ش نرفتم

دقیقا منم مشکلم همینه شوهرم بسیار پولداره و ماهیانه بالای ۱۰۰ درآمدشه ولی .....هیچوقت هیچوقت برام گل نگرفته بااینکه چندبار بهش گفتم همیشه فکر میکنم دوستم نداره مگرنه مگه میشه بهش بگی و نخره

من تو مناسبت‌ها برای خودم میخرم والان که دخترم بزرگ شده ۱۱ سالشه میدونه عاشق گلم روز مادر و تولدم برام گل می‌خره  

برای مشکلتون اینجا راه حل نمیدن باید بری پیش مشاور و زوج درمانگر

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740
عزیزم من خانوادم فقیر بودن از همونننننن دوران بلوغ کار میکردم تا الان مدام فکر کار بودم  … &n ...

ولی واقعااااااااا واقعاااااااا خوش به سعادتت که انقد درامد داری از خودت.

کاش منم انگشت کوچیکت بودم.

بزرگترین ارزوم اینه که یه ماشین سواری داشته باشم واسه خودم باشه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
بابا خوشبحالت کاش من جای شما بودم 😐😐اونوقت شوهر میخاستم چیکار...نمیشه منو به فرزندی قبول کنی ☹😬

وایسا اول منو به عقد خودش دربیاره

بعد در مورد بچه اگه به توافق رسیدیم ، تو رو به فرزندخوندگی قبول میکنیم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
باورت میشه شاید صد بااااار بهش گفتم من عاشقتم …  یه گل تو برام یه دنیا هست….  شاید تا تو ...

عزیزم ساختار خلقت مرد این جوریه

با گفتن شما چیزی از حس کمبود ایشون کم نمیشه

ببین مثلا منو همسرم هر وقت دعوا مون بشه نمیاد آشتی تا وقتی که حقوق بگیره

یعنی وقتی دستش خالی باشه اعتماد به نفس نداره

تا حقوق بگیره میریزه حسابم بعد باهام صحبت می کنه

حتی شده سه هفته حرف نزدیم تا حقوق بگیره

من اصلا مادی نیستم ولی همسرم خودش این کار رو می کنه

انگار بدون پول خودش رو کافی نمیدونه

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
2706