2737
2734
عنوان

دکتر کودکان تهران یا کرج

53 بازدید | 7 پست

پسرم ۷ سالشه یه هفته خونه  می مونه مدرسه نمیره خوبه تا میره مدرسه مریض میشه سرما میخوره دکتر هم میبرم میگه الرژی داره یا چرک خشک کن میده دکتر السم و الرژی و ریه هم بردم فقط اسپری میده میگه ماه بعد بیا .نمیدونم مشکل چیه خسته شدم طفل معصوم همش داره چرک‌خشک کن میخوره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

دخترم امسال پیش بود کلی زمستونو پاییز مریض بود هرشب دکتر بودم دارو الرژی سرما خوردگی چرک حتی رسید ب اسپره دهان بینی  

ولی از بد عید ک هوا گرم شده دیگه مریض نشده خوبه 

الان اهواز هوا گرمه 

توام هرچقدر ببریش دکتر فایده نداره مدرسه اش تموم بشه خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دخترم امسال پیش بود کلی زمستونو پاییز مریض بود هرشب دکتر بودم دارو الرژی سرما خوردگی چرک حتی رسید ب ...

اخه دوباره سال دیگه همین اش و‌همین کاسه؟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

از عطاری برگ درخت زیتون بگیر.بشور تا خاکش بره.بعد روی پارچه پهن کن تا خشک بشه.بریز توی شیشه تا قابل نگهداری باشه.

🌿 دمنوش برگ درخت زیتون:

☑️موارد مصرف:

بیماریهای ویروسی،آنفولانزا،گلودرد،

مخصوص تقویت سیستم ایمنی،کاهش دهنده قندخون

☑️نحوه مصرف در زمان بیماری:

هشت الی ده برگ زیتون توی قوری دم شود

☑️مقدار مصرف:

((بزرگسال هر ۸ساعت, نیم لیوان می‌تونه بخوره،

زیر۵سال،هر ۸ساعت،یک استکان

زیر سه سال،هر۸ساعت،یک قاشق مرباخوری

زیر یکسال،هر۸ساعت،یک قاشق چای خوری))

☑️حتما طبق دستور مصرف شود.بعداز غذا با شکم پر،زیرا باعث افت فشار میشود.

☑️در زمان سلامتی،جهت پیشگیری،هرروز یا چندروز در هفته، یک برگ زیتون همراه چای روزانه در قوری دم شود.

☑️چنتا برگ رو  توی قابلمه با آب بزارین بجوشه ملایم.بخارش هوای خونه رو ضدعفونی میکنه.

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083

اسپری کلداماریس آبی براش بگیر قبل رفتن به مدرسه بزنه

در زمانهای سلامتی،شربت ایمیونس بدون زینک بهش بده برای تقویت سیستم ایمنی 

کلا از زینک پرهیز کن،چون بیشتر به تقویت ویروس کمک می کنه تا به بدن 

بهترین دارو ویتامین سی هست.شربت ویتامین سی ویتالند(بدون زینک) برای کودکان خوبه

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2740