2733
2734

ای کاش ای کاااااشششش  خودمون میتوانستیم انتخاب کنیم.  خدایا عدالت تو شکر😭😭😭😭خدایا ای کاش می‌پرسیدی الان خودت بالا نشستی داری نگا میکنی.

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چون باهات مخالفت میکنن؟

چون نصیحتت میکنن؟

چون صلاح  زندگی و آینده تو میخوان؟

هیشکی مثل پدر و مادر دلسوز بچه ها نیست

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
مگه پدر مادرت چکارت کردن چی رو میتونستی انتخاب کنی

خانواده از از تک تک شون متنفرم 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
2740
چون باهات مخالفت میکنن؟ چون نصیحتت میکنن؟ چون صلاح  زندگی و آینده تو میخوان؟ هیشکی مثل پدر و ...

بزن گم شن نصیحت چیه زندگیمو نابود کردن حتی دارن ا یندمو نابود میکنن

چون باهات مخالفت میکنن؟ چون نصیحتت میکنن؟ چون صلاح  زندگی و آینده تو میخوان؟ هیشکی مثل پدر و ...

معلومه پدر و مادر بی مسئولیت و نفهم و با مشکل روانی ندیدی!

من زیاد دیدم. گاهی دلم میخواد میتونستم بچه بی گناه را ازشون بگیرم، خودم بزرگ گنم.

من ازوقتی مادرشدم قدرپدرمادرم وبیشترمیدونم.تاوقتی خودت مادرنشدی نمیتونی درکشون کنی.

من اگه مادر بشم کاری که باهام کردنو با بچه ام نمیکنم.  خاک تو سرشون

علت دلیل؟

مریضیم کردن هر وقت بهشون احتیاج داشتم نبودن جلو شون اذیتم کردن حتی اهمیت هم ندادن

2706