2737
2739
عنوان

میتونم یه کامیون برای خودم گل بخرم.. اما همسرم برام نمیگیره…

| مشاهده متن کامل بحث + 2605 بازدید | 108 پست

دختر برای فرزند خوندگی نمیخوای؟تازه تمام کارهاتو انجام میدم برات کادو هم میخریم😁🥺

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
۶۰ تا ۱۲۰ درآمد داری ؟ 🥲 منو به عنوان شوهر دومت قبول میکنی ؟ 😥 ماهی یه بار بهت کادو میدم هفته ا ...

لعنتی😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم چون درآمد شما بیشتر از ایشون هست فکر میکنه یه دسته گل چند صد هزار تومانی به چشمت نمیاد خودش و ...

باورت میشه شاید صد بااااار بهش گفتم من عاشقتم … 

یه گل تو برام یه دنیا هست…. 

شاید تا تو بتونی اون هدیه ای که فکر میکنی برای من خوبه بخری من از ناراحتی دق کردم… من چیزای کوچیک برام مهم بار هاااا گفتم

2728
عزیزم چون درآمد شما بیشتر از ایشون هست فکر میکنه یه دسته گل چند صد هزار تومانی به چشمت نمیاد خودش و ...

دقیقاشایدداره پس اندازه میکنه برای یه چیزقشنگ

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
باورت میشه شاید صد بااااار بهش گفتم من عاشقتم …  یه گل تو برام یه دنیا هست….  شاید تا تو ...

اسی ولی خدا شیرزنی بااین درآمدت.

ببین چقد فرزند خوانده بهت پیداشد😂

ولی خدایی این شغل و از کجا پیداکردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
 دختر برای فرزند خوندگی نمیخوای؟تازه تمام کارهاتو انجام میدم برات کادو هم میخریم😁🥺

فدات بشم گلم امیدوارم به زودی زود  شما هم شاغل بشی من فقط یه مدت درامدم خوب شده … 

از ۱۵ سالگی مثل کوزت کار کردم… حتی دیسک کمر دارم 

خانوادمم فقیرربودن 

اندازه موهای سرم بدبختی کشیدم… 

2740
تولید سنگ چی؟

باز نا امید نشی ؟ 

خخخ 

با توجه با تاپیک اخرت همه درامدا بالای ۱۰۰ میلیونه اینجا خخخ 

تورا 'جانم' صداکردم ولیکن‌برترازجانی مگرجان‌بی‌تومی ماند دراین‌تندیس‌انسانی . . .🌱 ❤
 ۶۰ تا ۱۲۰ درآمد داری ؟ 🥲   منو به عنوان شوهر دومت     قبول میکنی ؟ 😥 ...

خدایا این چه کامنتی بود از بس خندیدم بچه تو شکمم رفته رو ویبره😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706