2733
2739
عنوان

عکس خودمو و کراشمو گذاشتم دریغ از یک نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 224 پست
وا دلم بخواد این چیه بابا ولش کن  تو که خوشکلی فقط یکم ابرو اینا رو دستکاری کنی آرایشم ملیح کن ...

بیخی

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیه این؟

داداشم

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728
کردهست؟

نه عزیزم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740

[QUOTE=] بیا [/QUOTE]

دداشت زن نمی خواد 😂

دست گذاشتی رو نقطه ضعف من  وای من عاشق چشم رنگی و چال گونه ام 😂😂بامن نکن خواهر 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
جدی ببخشید 😂😂😂فکر کردم برای مسخره کردن فرستادی  داداشت خوشکله خدا حفظش کنه

فدات  گلم نظر لطف شماست 

داداشام باهم متفاوت هستن 

2706