2737
2739
عنوان

عکس خودمو و کراشمو گذاشتم دریغ از یک نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 3195 بازدید | 224 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد زشته 

باش 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
وای اره ابرو هاشو ندیدی هنوز

بخش اعظم قشنگیش بخاطر چشمای درشتشه

چشم خیلی توی زیبایی تاثیر داره

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2740
نه توهم خوشگلی😍 چندسالته؟

19

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
نه بابا شما خودتون گفتین ازم سرتره همین اینی که میگی پا نمیده

وا دلم بخواد این چیه بابا ولش کن 

تو که خوشکلی فقط یکم ابرو اینا رو دستکاری کنی آرایشم ملیح کن چون صورتت نچراله

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤
کردهست؟

نه

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
وای من تازه دوان دوان رسیدم.کو عکس کجاست؟؟؟؟؟

فک کردم میگی من تازه به دوران رسیده ام😂🤦

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2706