2733
2734
دقیقا خود ما اصلا قرار بود رابطمون بدون ازدواج باشه اونا برن اصفهان برا زندگی من سرکار بودم یهو زنگ ...

عزییییزم این یهویی ها قشنگ ترن😍

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سعی کن فردا نهایت شادی و خوشحالی رو داشته باشی من روز عقدم یکم استرس داشتم اونم برای وارد شدن به محض ...

💃🏻💃🏻💃🏻منم استرس ندارم خدارو شکر داره تموم میشه استرسا 

سعی کن فردا نهایت شادی و خوشحالی رو داشته باشی من روز عقدم یکم استرس داشتم اونم برای وارد شدن به محض ...

اولین حرفی که نامزدم بهم زد گفت قوز نشین🚶‍♂️😂😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2728
اولین حرفی که نامزدم بهم زد گفت قوز نشین🚶‍♂️😂😂

ما همچین راحت نشسته بودیم همه میگفتن یکم صاف بشینید😂

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  

میشه برای منم دعا کنی 30 سالمه هنوز ازدواج نکردم

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
2740

وایی من ارایشگرخیلی اذیتم کرد ومیخواست لنزبذاره چشمام عادت نداشت شده بودن کاسه خون روزقبلش هم موهامودکلره کرده بودشبش هم نخوابیده بودم سرسفره عقد لبه سفره تودستم بودوتودلم خداروقسم میدادم بیهوش نشم نه صبحوونه خورده بودم نه ناهاروفشارم افتاده بودبدجور 

گاهی انسانم آرزوست

منم گفتم دماغ تو بیشتر از من قوز داره زر نزن😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
خیلی شکمم درد میکنه با کمرم کلافم کرده

اویشن داری بجوشون بخورحرف نداره

حالا ببینم فردا ما چطوریم میگن واما سیستمی شده نکنه واممونو زود ندن خونه ها گرون بشه میخواییم خونه بخریم

خیلی شکمم درد میکنه با کمرم کلافم کرده

مسکن بخور خوب بشی فردا بتونی برقصی 😂

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  

از بس من خسته ام بود زیر میگاپ آرایشگره خوابم برده بود😂😂

2706