2737
2739
بله حرفی که زدی اکثر مواقع درسته مبادا طرف با تربیت باشه یا مردخیلی سنتی ای که از نظرش نباید پولی ا ...

میدونی چیه بنظر من هرچی هم فرهنگ سازی کنیم

بازم ذات عوض نمیشه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش میشد🤣

بخدا😂

من خوشحالم ک خانما استقلال داشته باشن خیلی خوبه اما بدم میاد مردا دیگه شل میکنن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
بخدا😂 من خوشحالم ک خانما استقلال داشته باشن خیلی خوبه اما بدم میاد مردا دیگه شل میکنن

ببین شل کردن یه مسئله ایه اینکه ارزش با شغل میدن یه چیز دیگه

حرص در بیاره وگرن تلاش و هدف و ارزوم همیشه استقلال مالی بوده برای عزت نفسم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
2742
البته شوهر من یه طرز فکر قرون وسطایی هم داره میگه خانومای هم ولایتی ما بی جنبه ان یکم پول درمیارن وا ...

اره اینم شنیدم

اتفاقا فامیل ماهم ازدواج کرد شوهرش نشست خونه اون کار میکرد

بعد این گفته بود عیبی نداره من کار میکنم اون بعد حاملگی بچمو نگه داره

میگه نگه نمیداشت کار خونه هم نمیکرد همشم میگفت لباس فلان مارک میخوام غذاهای گوشتی گرون میخورده

اخر جدا شدن😑

میدونی چیه بنظر من هرچی هم فرهنگ سازی کنیم بازم ذات عوض نمیشه

خارج از کشور تقسیم وظیفه میشه هزار تا شرایط مفید دیگه هست

ولی ایران اینجوری نیست

مردا مفت خور میشن فقط از زیربار مسئولیتاشون درمیرن

الان خواهر بزرگتر من کارش خوبه،خودش خرج خودشو میده

وقتی بابام دید اون میتونه خودشو تامین کنه

دیگه به من پول توجیبی نداد....

ببین چقدر مهمه این موضوع که روی منی که مجردم هم تاثیر گذاشت

ببین شل کردن یه مسئله ایه اینکه ارزش با شغل میدن یه چیز دیگه حرص در بیاره وگرن تلاش و هدف و ارزوم ه ...

ااره دقیقا منم ولی بخدا شوهرم اینجوری شه کار نمیکنم کلی هم خرج میکنم

من این همه مراعات میکنم سرکارم برم اینجوری کنه دیگه هیچی

ولی درک نمیکنم یعنی چی با شغل بهمون ارزش میدن 

شاغل نباشیم بی ارزشیم؟ 

2740
ااره دقیقا منم ولی بخدا شوهرم اینجوری شه کار نمیکنم کلی هم خرج میکنم من این همه مراعات میکنم سرکارم ...

اره اینجوری حرف میزنن

هزاران بار مادرش گفته تو لفافه و خیلی چیزای دیگه

حس بدی میده

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
خارج از کشور تقسیم وظیفه میشه هزار تا شرایط مفید دیگه هست ولی ایران اینجوری نیست مردا مفت خور میشن ...

وا اون خب پول داره ب پول تو چیکار داشت😑

همین دیگه ذاتا عوض نمیشن

من میگم همین ک زن خرج خودشو میده از سرشون زیاده حالا لطف کنه کمک دیگم کنه خودش میدونه

در اصل  مردا زن میگیرن خرجی خونه میدن

اره اینجوری حرف میزنن هزاران بار مادرش گفته تو لفافه و خیلی چیزای دیگه حس بدی میده

خانوادش همه شاغلن؟ 

والا برابری و این ها حرف ها همش برا سوء استفاده از زن هاست

درستش این عدالت باشه نه برابری

یه زن بچه میاره اندازه بیست سال کار کردن بدنش داغون میشه

همین زن‌پریود میشه ، کار خونه هم انجام بده سر کار هم بره و نصف خرج خونه رو هم بخاطر حرف یه مشت فمنیست بده

چی از جونش میمونه

تو همین‌سایت میگن وای چطور از شوهرتون پول میگیرید

وای یعنی سر کار نمیرید

وای مهریه قیمت گذاشتن رو زنه

وای دستتون‌ جلو شوهرتون درازه

وای کوفت ... چرا به هم جنستون حمله میکنید

یه خانم میگفت احساس مفت خور بودن میکنم‌در حالی که متاهل بود و بچه بزرگ میکرد

همش تحت تاثیر این حرف احساس ناکافی بودن میکرد

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
نه فقط مردا خانواده ها هم پرتوقع شدن از دختر جوون انتظار دارن بره تو جامعه پر از گرگ قد یه مرد کار ...

اره دقیقا 

نمیدونم این چی بود دیگه در اومد

من هنوز لیسانس ندارم هی میگفتن کار کن 

رفتم سرکار ی مدت دیدم من دارم بی سواد بار میام من هیچی نمیفهمیدم از درس دیگه نرفتم نشستم خونه گفتم تموم شه بعد

2706