2752
2734

دوستم هر روز زنگ میزنه  و گریه میکنه

تو محیط کار فلانی سرش داد زد

فلانی بهش چشم 

فلانی بهش توهین کرد

فلانی بهم‌ زد

میگه مجبورم بمونم

چون زشته سر کار نرم

کاری میکنن زن ها به هر کاری تن‌بدن ولی فقط شاغل باشن

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!
اره دقیقا  نمیدونم این چی بود دیگه در اومد من هنوز لیسانس ندارم هی میگفتن کار کن  رفتم ...

قبلا باز مردم یه غیرتی داشتن دخترشونو نمیفرستادن تو جامعه

حالا اگه خودش دلش بخاد یه حرفی

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا برابری و این ها حرف ها همش برا سوء استفاده از زن هاست درستش این عدالت باشه نه برابری یه زن بچ ...

ااره من حس میکنم زیاده روی میکنن همه جا هی میگن زن کار کنه 

باشه فرهنگ سازی خوبه اما حس ناکافی بودن ب یکی نباید داد

یکی شرایط ندارن دوتا بچه داره خب کجا بره؟؟؟ 

خیلیا افسرده شدن 

و اینجا همش زن ها اذیت میشن مردای ایرانی ذاتا خیلیاشون پرتوقع هستن حالا فرض کن بهشون پرو بال بدیم دیگه هیچی

من خوشحالم خانما از لحاظ کار کردن راحت شدم مردا کمتر سرکار هول بازی در میارن ولی واقعا تو جامعه ما سرکار رفتن با اون عده ای که هولن سخته حالا خرجم بدی هیچی دیگه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

والا من خودم خانه دارم از همون اولم گفتم سرکار نمیرم 

ولی شوهرم بارها تو این چند سال حسرت اونایی که خانماشون کارمنده رو میخوره خصوصا وقتی که میبینه یه خونه خوب یا ماشین خوب خریدن

همه آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش منو ثبت نام میکنه که نعلم بشم منم متنفر از معلمی

منم شوخی بهش گفتم من برم سرکار بهت حقوقم رو نمیدم

الان که خواهراش هم بکدب میخونن که ازمون رو قبول بشن وای به حال من اگه اونا قبول بشن و من نشم

2731
دوستم هر روز زنگ میزنه  و گریه میکنه تو محیط کار فلانی سرش داد زد فلانی بهش چشم  فلانی ...

گوربابای همه

دوست من دختر خونس میره سرکارهمه پولاشو داد ب خانوادش😑گفتم خاک تو سرت با این همه فشار کاری داری میری، همشم دادی رفت که 

میگه نه من باید کمک کنم

هیچ جا هم کار نمیدن بهم 

حسش اینه دیگه چی بگم بهش

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
قبلا باز مردم یه غیرتی داشتن دخترشونو نمیفرستادن تو جامعه حالا اگه خودش دلش بخاد یه حرفی

اره بخدا 

ن ب اون زمان ک ب زن اجازه درس و کار نمیدادن

ی الان که زوری شده

ن اون زمان ک زن بزور باید بی حجاب می موند و نه ب الان که ب زور باید حجاب بگیرن

کلا نمیزارن ما خانما تو ایران، خودمون تصمیم بگیریم

و این خیلی بدع

والا من خودم خانه دارم از همون اولم گفتم سرکار نمیرم  ولی شوهرم بارها تو این چند سال حسرت اونا ...

بهش بگو معلمی مگه چ حقوقی داره ک هی منو مجبور میکنی

بعدشم زندگی اونا اگه خوبه شک نکن شوهراشونم خوب میجنگن برای زندگیشون

مردا خسته شدن دیدن سخته وا دادن

اره بخدا  ن ب اون زمان ک ب زن اجازه درس و کار نمیدادن ی الان که زوری شده ن اون زمان ک زن بزو ...

همیشه افراطی هستن

الان به خیال خودشون خیلی اپن مایند و امروزی شدن

ولی همیشه طرفیو میگیرن که به نفعشونه

شما که نمیتونین خرج بچه رو بدین و آیندشو تامین کنین نیارین خب

بیزینس بدون سرمایه هم مگه میشه؟

حمالیه حمااالی

2740
گوربابای همه دوست من دختر خونس میره سرکارهمه پولاشو داد ب خانوادش😑گفتم خاک تو سرت با این همه فشار ...

بابا اینا اولش میگن برو سرکار که دستت تو جیب خودت باشه

پس فردا میگن سر راهت داری میای گوجه و پیازم بخر

توقع میکنن 

مگه میشه سرکار رفت و بهشون پول نداد

بهش بگو معلمی مگه چ حقوقی داره ک هی منو مجبور میکنی بعدشم زندگی اونا اگه خوبه شک نکن شوهراشونم خوب ...

کلا فکر شون اینه که معلمی پول مفته محیط سالم داره با تعطیلی زیاد

منم همیشه میگم سرو مله زدن با 30 تا بچه و مسولیت هاش خیلی بیشتر از حقوق هست

شوهرای اونا خیلی پولدارتر از شوهر من هستن خرجایی که اونا میکنن ما نصفشو نمی‌کنیم اون قدر که اونا طلا میخرن من هیچی بعد از عروسیمون نخریدم ولی اونا تلاششون خیلی بیشتره که معلم بسن

همیشه افراطی هستن الان به خیال خودشون خیلی اپن مایند و امروزی شدن ولی همیشه طرفیو میگیرن که به نفع ...

بیخود کردن 

همش برای ما تصمیم میگیرن 

ی بنده خدایی تو اشناهامونه، شوهرش نذاشت درس بخونه، سرکاربرع، نمیزاشت ارایش کنه، هی ب تیپش گیر میداد

بعد سال ها دید همه میکنن این کارا رو ب زنش ب زووووووور میگفت ارایش من تیپ بزن فلان کن

زنش میگفت نمیتونم منو اینجور بار اوردی یهو با 45 سال سن چجوری عوض شم

الانم سر اینکه زنش اینجوری نیس گفت جداشو

بعد زنش میگفت من حامی ندارم کجابرم

مرده میگفت تو ک دوست داشتی سرکار بری، برو دیگه

اون لحظه دلم کباااااب شد براش

فرض من یه بیشرف کل زندگیشو ب فنا داده حالا چون اقا مودش عوض شده زنش بدبخت باید تاوان بده 

بابا اینا اولش میگن برو سرکار که دستت تو جیب خودت باشه پس فردا میگن سر راهت داری میای گوجه و پیازم ...

ااره کم پیش میاد خانم بره کار کنه مرد اینجوری چیزی نخواد 

خیلی کم

کلا فکر شون اینه که معلمی پول مفته محیط سالم داره با تعطیلی زیاد منم همیشه میگم سرو مله زدن با 30 ت ...

خب پ چرا خودشونو مقایسه نمیکنن

ما چرا حسرت مردای پولدار نمیخوریم؟ 

ما خانما همش میسازیم تهشم کلاه میره سرمون

نه بابا بیچاره ها معلما درسته تعطیلات زیاده ک اونم بخاطر کارشون هس خب  وقتی مدرسه بستس کجا برن 

ولی انقد سر و کله میزنن ک واقعا داغون میشن پولشم کمه 

بیخود کردن  همش برای ما تصمیم میگیرن  ی بنده خدایی تو اشناهامونه، شوهرش نذاشت درس بخونه، ...

حالا اون که پسر مردمه غمش نیس از خداشه زنش شاغل باشه

دیگه دختر خانه دار فک نکنم بگیرنم الان

زرنگ شدن تو خاستگاری اول میپرسن شغلت چیه

ولی دیگه پدر مادر خیلی باید ببخشید ببخشید بی رگ باشن که از دخترشون توقع کار کردن داشته باشن

حالا اون که پسر مردمه غمش نیس از خداشه زنش شاغل باشه دیگه دختر خانه دار فک نکنم بگیرنم الان زرنگ ش ...

قدیما برعکس بود شغل اقایونو میپرسیدن

مردامون بعضیاشون بی غیرتن ب خدا