2733
2734
عنوان

اینم شانس بود من از شوهر آوردم 😐

812 بازدید | 58 پست

طلاق راستش من خیلی بهش فکر میکنم دلایلم هم میگم شماها خواهرانه راهنماییم کنید قدرت مدیریت نداره بچمو کتک میزنه برای جابجایی دکور خونه باید یک عالمه التماسش کنم علنی بد خواه خانوادمه حسود و بد خواهمه مریض بشم دکتر اعم از دندانپزشکی و ... نمیبره ولی پول میده خودم میتونم برم کلا منظورم اینه نگرانم نمیشه مثل ماست میمونه بهم گیر میده اجازه انجام هیچ کار زیبایی رو ندارم در طول ۱۰ سال زندگی یک بار تولد سالگرد ازدواج و ... برام نگرفته ( دعوا کردم بعدش رفته یه کیک بد شکل گرفته اونم بی کادو و سلام ...) بی فرهنگه می‌دونم از هیزیش نیست ولی بیرون میرم باهاش همش دوست داره باهم غیبت زنای مختلف با تیپای مختلف بکنیم مثلا شلوار پاره که من همیشه میزنم توی ذوقش رمانتیک نیست در کل حس یک مردو بهم القا نمیکنه فکر میکنم اگه ادامه بدم در حق خودم ظلم کردم شغل خوبی داره سالمه با هزار تا دعوا یک خونه زده به نامم که من پشتم به این خونه خیلی پره قیمت خوبی داره بعد طلاق آواره نمیشم هر چند خانواده خوبی هم دارم دو تا بچه دارم خواهری گلم اینا دلایل خوبی برای طلاق هست آیا ؟ اینم بگم سنگ تغییر می‌کنه این نه دیگه می‌شناسمش خودم هم می‌دونم که بمونم می‌ترکم از افسردکی از بس حس انزجار ازش دارم کلی ریزش مو گرفتم حالا راهنماییم کنید ببخشید طولانی شد ...🤕🙏❤️

هوووووف دنیارو

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرشب دمنوش افتیمون بخور کمی مغزت آزاد بشه، همسرت هیچی خودت هم چند مورد درگیری داری در ذهنت بعد راجع به ایشون و اینکه میشه اوضاعو بهتر کرد میشه تصمیم گرفت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728

بد نیس ک شوهرت 

یعنی جدا بشی خونه ای ک شوهره پولشو داده 

ب جای مهربه ب شما میرسه؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2738

واقعا بنظرم هیچکدوم دلیل منطقی نیست

یکم سعی کن ذهنت ازاد کنی

به فکر بچه هات باش

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
2706