2737
2734

الان زندگیم متوسطه و۱۴ ساله ازدواج کردم یه دختر ۶ ساله دارم و از ابتدا مادر شوهرم بد بود واسم هیچچچچ کار نکردن طلا هم نخریدن همه کاراشون با دروغ پیش بردن 

الان هر وقت مامانم یه زنی را ببینه طلا مسخره یا یه دختری که تازه داره ازدواج می‌کنه واسش سرویس و طلا میخرن مامانم غُر میزنه بهم میگه بله مردم دختراشون مثل تو حول نبودن یا هزار چیز دیگه میگه😔 منم امروز دیگه خیلی ناراحت شدم 

گفتم مگه من سر راهی بودم موقع ازدواج خب شما هم بالا سرم بودید خوب موقع ازدواج خوشحال بودید الان همه تقصیرازو می‌ذاری گردن من😣  

همش سرکوفت و سرزنشم میکنن دیگه احساس بی عُرضگی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم بعد از 14 سال زندگی یه بچه 6 ساله این حرفا معنی نداره اونیم که سرتا پاشو طلا گرفتند طلاقم گرفت تموم شد رفت

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2738
بعد ۱۴ سال هنوز آتیش عصبانیتش نخوابیده؟

نه تازه روز به روز بیشترم میشه ول کن نیست 

الان یه وام ده تومنی گرفتم رفتم یه طلا دوگرمی بخرم یه دختره رو دید تازه داشت نامزد میکرد براش سرویس و حلقه داشتند می‌خریدند 

مامانمم دراومد این حرفارو بهم زد😔 خیلی خیلی حس حقارت دارم 

بنظرم بعد از 14 سال زندگی یه بچه 6 ساله این حرفا معنی نداره اونیم که سرتا پاشو طلا گرفتند طلاقم گرفت ...

آفرین دفعه دیگه بهم گفت منم اینو بهش میگم 

نمونشم تو فامیل داریم

تو این دوره زمونه هم دیگه نمیشه طلا خرید هرکیم میخره از پس اندازه یا وام ازدواج...بخدا منم که اول نامزدیم میگم برای عقد عروسی یه سرویس خیلی ظريف بردارم به بنده خدا فشار نیاد در حدی که دهن مردم بسته بشه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
سوره همزه وکوثرو زیاد بخون دهنش بسته بشه , بعد چهارده سال دنبال چی میگرده خدایی ,دیگه هرچی بوده گذشت ...

چشم حتماً میخونم ، اره والا منم میگم بعد ۱۴ ۱۵سال چرا هی این حرفارو میگه 

پدرمم ۲۵ ساله فوت شده

2706