2737
2734
عنوان

با یه پیج فیک شوهرمو امتحان کردم

1699 بازدید | 66 پست

اینقد زود وا داد تعجب کردم

بمن شب بخیر گفت و رفت ب پیج فیکم پیام داد تا قرار گذاشتن پیش رفت

همش اصرار داشت تصویری بگیره

اولش پیاماشو پاک میکرد گف نمیخوام زندگیم خراب شه از طرف کی هستی من متاهلم

بعد ازمن مطمعن شد ک از طرف من نیست خیالش راحت شد رفت پیام داد ک میخوام ببینمت من مجردم و کلی حرفای +۲۰

حالا زده زیرش میگ خواستم ببینم طرف کیه

چون یبار همچین چیزی ازش دیدم خواستم برا یبارم ک شده امتحانش کنم ، فکرشو میکردم ک اینجوری شه...

همه دنیام دخترم❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کاش اینکارو نمیکردی الان روح وروان خودت بهم ریخته☹

باور کن بیخبری خوش خبریه

سعی نکن کنکاش کنی چون واقعا چه چیزی از این مردا پیدا میشه☹

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
2740

عزیزم خاک هیچچچ باغچه ایی بدون کرم نیست.

اونم مردا 

که وقتی ببینن خب همه چی مهیاست ،چرا بدشون بیاد 

چرا با کنجکاو بودن بیخودی  زندگی رو برای خودت و همسرت سخت میگیری 

جای اینکارا سیاست برخورد با همسر رو یاد بگیر طوری که خیالت راحت باشه که هر جام رفت یا هرکارم کرد دلش پیش خودته

عزیزم خاک هیچچچ باغچه ایی بدون کرم نیست. اونم مردا  که وقتی ببینن خب همه چی مهیاست ،چرا بدشون ...

چجوری؟؟ 

من مجردم بعد امثال  این تاپیک یا تاپیکهای خیانتو که میخونم اصلا از دل و دماغ میوفتم:(

فکر کردن به خیانت دیدن داغونم میکنه 

اینکه یه سریا رو میبینم میگن ما خیانت دیدیم میتونستیم جدا بشیم ولی به خاطر بچه هامون موندیم اون بیشتر به همم میریزع

واقعا آدم باید چکار کنه؟ 

منم یبار با پیج فیک ب شوهرم پیام دادم 😂😂😂😂 بعد اصلا نه فالوم کرده بود نه پیام سین زده بود ی راست بلاک کرده بود

به منم هیچی نگفته بود 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2706