2733
2739
عنوان

با یه پیج فیک شوهرمو امتحان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 66 پست
اره عزیزم درستش همینه من نمیدونم اینا چی میگن ک اره مردا پا میدن مگ عهد بوقه مردا بیان ی پیج فیک این ...

دقیقا 👌🏻👌🏻👌🏻

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا اینکارو میکنید؟؟؟نمیفهمم واقعا

آدم ممکن الخطاس، توجیه نداره ولی ممکنه با همچین واکنشی مواجه شید.

چرا کاری میکنید ک ذهن تون منفی و درگیر بشه، آرامش خودتون بهم نزنید

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2742
میدونم مال زنها چن برابره ولی خب اونا مرد هستن حیا ندارن و ب فکر این چیزان کسی ک شوهرشو امتحان میکنه ...

همین حرفا مردا رو پرو کرده 

حیا ندارن؟

پس انتظار نداشته باشن زناشون متعهد بمونن بهشون 

مرد رو باید چندین بار امتحان کرد که البته باید بهشون گفت نر ندیدم کسی سر بلند بیرون بیاد 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
بنده خدا حسابی بچسب بهش پس از دستش ندی این تک پرو😁

ولی می‌دونم خیلییییی حساسم رو این چیزا 

شایدم بخاطر همین انقد زود از ریشه قطع کرده🤣🤣🤣🤣

اصلا یبار حرف خیانت شد ، من به مرز سکته رسیدم

خیییییلی بده وای خیلی 

اصلا واقعا طلب صبر میکنم از خدا برای اونایی که بهشون خیانت شده

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
پیج فیکم آخه باید یکی منو فالو کنه  الان همه دوستام فالوم کردن  اگه هیچکی فالو نکنه که م ...

باید صبر داشته باشی

ی پیج بزن خودت باهاش چند نفر غریبه رو فالو کن تا اوناهم فالوت کنم

ی یک هفته ای داخلش عکس و اینا بزار تا بازدید بزنه بعد برو شوهرتو فالو کن 

بعد رو استوریش ریپلای کن و اینا 😂😂😂😂

منم یبار با پیج فیک ب شوهرم پیام دادم 😂😂😂😂 بعد اصلا نه فالوم کرده بود نه پیام سین زده بود ی راست ...

الان تا ثابت نکنن شوهرت تو خییلی هم ادم اب زیرکاهیه و زرنگه که پا نداده ول کن نیستن

قضیه همون گوشت و گربه

#پروازی ام_ زنده باد کاپیتان و بچه ها😇
ولی من خیلی شنیدم این داستانو مخصوصا اینجا

عزیزم  اینجا کلا ی دنیای دیگس انگار والا تو جامعه مسخرس همچین چیزی  الان دیگ کی اخه تو اینستا با پیج فیک زندگیشو بهم میزنه من یادم ما بچه بودیم از اینکارا میکردیم 

بعد ازمون و امتحانام بده برات امتحانش کنم     ولی اگه پا داد من مسئول نیستما

😂😂😂😂😂😂

الان تا ثابت نکنن شوهرت تو خییلی هم ادم اب زیرکاهیه و زرنگه که پا نداده ول کن نیستن قضیه همون گو ...

عیب ندارع 😂😂😂ولشون کن 

مهم اینه خودم می‌شناسمش 

2706