2733
2739
عنوان

نظرتون راجب این زن و شوهر چیه

182 بازدید | 19 پست

اقا پخش کننده مواد غذایی داره تو سه شهر 

و اکثرا خانمشم با خودش میبره و میرن خونه مشتریها شب میمونن

از دید شما چ جور ادماین و نظرتون راجب کارشون چیه

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نمیشد سه تا تو یه شهر باشه؟

چرا؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2740
بمن و شما ربطی نداره نظرتون راجب زنی ک دخالت میکنه تو کار بقیه چیه؟

ب تو چه

به نظرم دارن تو لحظه زندگی میکنن

و کنار هم لذت میبرن

حتما خونه اونایی هم که میرن با هم خیلی رفیقن

وگرنه اینا هم پرو باشن صاحبخونه اجازه نمیده که شب غریبه بیاد بخوابه

و اینکه زن و شوهر راضی صاحبخونه راضی

ما چیکاره ایم و به ما چه ربطی داره؟

افرین پس سرتو نکن تو باسنِ بقیه

فعلاذک سر تو تو... منه

فعلاذک سر تو تو... منه

چه بی ادب😑😑

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
افرین پس سرتو نکن تو باسنِ بقیه

چه بی ادب😑😑😑

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706