2737
2739
عنوان

مامانم همششش به خاطر ازدواجم سرزنشم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 20 پست
آفرین دفعه دیگه بهم گفت منم اینو بهش میگم  نمونشم تو فامیل داریم

بخدا تو فامیل ماهم هست طرف یه عروسی گرفت زمانی که من فکر کنم نوزاد بودم اون زمان چه طلااایی چه عروسی براش گرفتند خب تعریف می‌کنند دیگه از اون زمان هنوز تعریف می‌کنند که اره اینجور بود اونجور بود الان تو سن بالا طلاق گرفتن یارو تو سن بالا رفتنه باز ازدواج کرده حالا طلاهاش میاد کمک؟ خداکنه آدم خوشبخت بشه عزیزمن وگرنه به این چیزا نیست 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بخدا تو فامیل ماهم هست طرف یه عروسی گرفت زمانی که من فکر کنم نوزاد بودم اون زمان چه طلااایی چه عروسی ...

اره منم طرز فکرم اینه درست میگی 

ولی مادر من انگار هرچی سنش می‌ره بالا تر طرز فکرش هم بچه گانه تر میشه

2742
هر کاریش کنی نمیخره اگه پوریم داشته باشه اول فکر خودشه

اصلا نمیشه خرید باید پولی بمونه که آدم حداقل برا پس انداز بخره اینقدر گرونیه پولی ته جیب نمیمونه میخوای یخورده نگهداری میری بیرون همممش خرج شد

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
اره منم طرز فکرم اینه درست میگی  ولی مادر من انگار هرچی طنش می‌ره بالا تر طرز فکرش هم بچه گانه ...

خب میدونید کلا قدیمیا حالا من نمیدونم مادرتون چندسالشونه ولی کلا آدمای قدیم هنوز توهمون دورانی بسر می‌برند که با هزارتومن می‌شد عروسی گرفت من الان آدم های قدیم دورم که هست مثلا میگن یه انگشتر اینقدر شد میگن اوووه چه خبره بابا زمان ما اینقدر بود میدونید درک نمی‌کنند که الان واقعا نمیشه خرید گرونیه بخاطر همین میگن نه باید میخریدی باید بخری ازین حرفا