2733
2734
عنوان

سقط میشه یا نه

300 بازدید | 35 پست

الان شیاف میذارم تا چند ساعت ترشحات قهوه ای میشه اثرش که میره قرمز میشه

واقعا دیگه دارم کم میارم حس میکنم دارم به زور شیاف جلوی خونریزی و میگیرم هفته ۶ و قلب جنین ۳ روز پبش میزد😕😕😕

منم که احساساتی رسما دارم دق میکنم همینجوری یه ریز اشکام میریزه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شیاف براسقطه یاجلوگیری ازسقط؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2738

عزیزم منم سر پسرم تا ۴ماه لکه بینی مداوم داشتم باشیاف هم قطع نمیشد.اما خداروشکر الان ۸سالشه....نگران نباش.استرس بدتره.یکم بیخیال باش هرشب شیافتو بزار و قطع نکن.و استراحت کن زیاد.انشالله که سالم و سلامت میاد توبغلت

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

عزیزم برو دکتر شاید امپول زد 

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

ببین گلم من خونریزیم شدید شد رفتم گفت شیافو هر ۸ ساعت از مقعد بزار چون رکتال بود گفت از مقعد استفاده کن که باعث التهاب واژن نشه 

بعد که بهتر شدم کاهشش دادم به روزی یه دونه

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2706