2737
2739
عنوان

چقدر حال ندارم درس بخونممم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 74 پست
امروزم مامانم به زور میخواد منو بندازه تو حموم میگم درس دارم میگه من حالیم نمیشه🤣

ای بابا عجبا😂😂

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از این سایت خارج شو خوب میشی

ربطی به سایت نداره 

رو کتاب که نگاه میکنمم حواسم پرته🤦🏻‍♀️

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
منم وضعم مثل توعه فردا هم میانترم دارم انقدر درسش گوهه حوصلش رو ندارم بخونم 

وای خاک تو سرمممم چرا نمیرم بخونمممممم😱

2728
من حس ندارم برم کتابخونهههه خداااا

من کتابخونه میرم میشینم ملتو نگاه میکنم😂

ای بابا عجبا😂😂

بابا من حمومم سه ساااااااااااااااعت طول میکشه خیلی وقته نرفتم امروزم رفتم آزمایش دادم

دیوونخ دارم میشم امتحان دارم

تازه تو کلاس ام بزن بزن کردم برم دوباره بچه ها رو مخم راه میرن مجبورم خفشون کنم اعصابم تازگیا ضعیف شده حوصله ندارم

دلم انقدررررر پره نمیدونم از کجا بگم ، همین چند دقیقه پیش اذان زد اعصاب نداشتم دعا کنم سه چهارتا کردم دیگه نکردم

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
اول باید ذهنتو آماده کنی تا درس حالیت بشه

اره کم کم باید شروع کنم

2738
من کتابخونه میرم میشینم ملتو نگاه میکنم😂

من میرم میان مزاحمم میشن

خیلی اذیتم‌میونن

فقطم اونجا میتونم بخونم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
بابا من حمومم سه ساااااااااااااااعت طول میکشه خیلی وقته نرفتم امروزم رفتم آزمایش دادم دیوونخ دارم م ...

عزیزم💔 شرایط سختیه ولی خب مطمئنا موفق ازش بیرون میای

من میرم میان مزاحمم میشن خیلی اذیتم‌میونن فقطم اونجا میتونم بخونم

ای بابا چه وضعشه🤦🏻‍♀️

2706