2733
2734
عنوان

سقط میشه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 35 پست
نکهداشتن جنین😊

نگران نباش چون قلب داره۵۰درصدراهورفتی اسی علت خونریزی چیه اگه هماتومه بگوتاکمکت کنم یه زره خون چیزی نیست من ادرارم کامل خون بود

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خواهر کلی دکتر رفتم فقط شیاف دادن و استراحت

گلم نگران نباش ایشالا که سالمه خیلی خونریزیشون قطع نمیشد اما بچشونو سالم بغل گرفتن

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2740

فک کنم فیبروم داری اگه فیبرومه موقع زایمان برمیدارن  نگران نباش براخونریزی هم اگه قرمزروشن شدبایدبری سونوولی اگررنگ خون تیره مشکلی نیست نزدیکی وفعالیت ممنوعه تمام ادویه جات بجزنمک ودمنوش هارونخورغذاهای سقط آورم نخورتوالتم فقط فرنگی بروحمام هم فعلانروشیافم مرتب استفاده کن من هماتوم داشتم ولی شمام اینارورعایت کن ایشااله سالم بغل بگیری

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
همشو رعایت میکنم والا کلا استراحت مطلقم 

کارای دکترت روموبه موانجام بده بازم میگم چون قلب داره زیادجای نگرانی نیست من تااوایل۶ماهگی لک داشتم پس خودتونبازنگران نباش

نگران نباش چون قلب داره۵۰درصدراهورفتی اسی علت خونریزی چیه اگه هماتومه بگوتاکمکت کنم یه زره خون چیزی ...

گلم بخدا نمیدونم علتشو یه هو ۴ فروردین لکه ریز قهوه ای دیدم دیروز یکم wc کم هااا فشار بهم اومد خونی شد شب هم اندازه مثلا دو بند انگشت ترشحات قرمز اومد 

کارای دکترت روموبه موانجام بده بازم میگم چون قلب داره زیادجای نگرانی نیست من تااوایل۶ماهگی لک داشتم ...

توکل به خدا کو دکتر اخه🥺رفته خارج خوردم به تعطیلات چتدتایی رفتن الکی یه شیاف همین

فک کنم فیبروم داری اگه فیبرومه موقع زایمان برمیدارن  نگران نباش براخونریزی هم اگه قرمزروشن شدبا ...

میگم عزیزم من سونو ۳ روز پیش رفتم گفت قلبش میزنه واژینال به نظرتون لازمه بازم برم؟ کلی اذیت میشم بعد سونو 

گلم بخدا نمیدونم علتشو یه هو ۴ فروردین لکه ریز قهوه ای دیدم دیروز یکم wc کم هااا فشار بهم اومد خونی ...

تنهادرمان خونریزی بارداری شیافه نگران نباش فقط استراحت ومراعات وشیاف خوب میشه اگه دکترت هم هست یه زنگ بهش بزن

2706