2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

در حد خودش خوبه. برای مسائل خیلی کوچک  آره زنگ زدم 096400 هم مشاور داره

راجب چیا میشه ازشون پرسید؟

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2728
در حد خودش خوبه. برای مسائل خیلی کوچک  آره زنگ زدم 096400 هم مشاور داره

رایگاته این؟

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
بله

مچکرم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2740
راجب چیا میشه ازشون پرسید؟

کلی باید پشت خط باشی اکثرآ.چندتا آخوندن خانم و آقا مسائل شرعی و فقهی که اکثرآ معطلم می کنند اینترنتی هم هست..ولی ..پناه برخدا..خانمی پرسیدم چندسال پیش می رفت از روی کتاب رساله نگاه کنه حفظ نبود رساله و احکامو..کلی معطلم کرد خودم دیگه همه ی احکامو دارم از اول اسلام تا الان.حالا روانشناسی شون هم باید از صبح نوبت بگیری.

خودم یه بار قبلآ اون وقتا زنگ زدم.یه بار هم برای آشنامون زنگ زدم خیلی بد مشاوره داد براش، برای ازدواج حتی نسخه داد باهاش ازدواج کنه...خدا رو شکر خدا نخواست وگرنه بعدش پشیمون می شد و فوری طلاق می گرفت ..در حین مشاوره ش گوشی رو هم گرفتم با مشاوره که این چه نوعشه داری راهکار غلط بهش می دی..یه دوس پسر داشت این دختره چندین سال کوچیک تر بود اهل زندگی نبود از لحاظ اعتقادی با هم هم کف نبودن و کلی بعد به مشکل می خوردن هیشکی هم حمایتشون نمی کرد پسره قشنگ بعد جا می زد...خدا رو شکر بعد چند وقت فهمیدم دختره خودش به نتیجه رسیده بود و باهاش قطع رابطه کرده بود

کلی باید پشت خط باشی اکثرآ.چندتا آخوندن خانم و آقا مسائل شرعی و فقهی که اکثرآ معطلم می کنند اینترنتی ...

اوه چ بد بنظرم بهترین مشاور برای ادم خود ادمه

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊