2733
2739

نمیدونم ولی از نظر من تو دوران دوستی اشتباهه رابطه چون پسرا یه موجودات ناشناخته ای هستن و نباید بهشون اعتماد کرد زبون بازم هستن و دخترا احساسین سریع باور میکنن وابسته میشن و خوب معلوم نیس بعد رابطه چی بشه اگه طرف بذاره بره دختره اذیت میشه و خب اکثر پسرا از دختری ک تو دوران دوستی میده خوششون نمیاد و درموردش فکرای بعدی میکنن

رابطه باید بمونه وقتی اومد خاستگاری عقد کردین اسمش رفت تو شناسنامه ات برخلاف خانومای اینجا اصلا رابطه جنسی تو دوران نامزدیو عیب نمیدونم 🙂

عجب پس شما برای پول و مهریه هست ک تن ب ازدواج و رابطه دادین ؟؟  من با شما موافقم از لحاظ اینکه ...

نه عزیزم ..میگم ینی پسره دلش زد راحت بدون هیچ تهد دختر ول می‌کنه ..همون مهریه خدا گفته ک زن پشتوانه داشته باشه من مهریه م خیلی بیش از حد کمه منظورم این نبود ..بعضی پسرا راحت بدون هیچ خرجی لذت خودشون میبرن بعد میرم سراغ بعدی بدون هیچ درد سری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال  پارتنر من به گفته خودش و بقیه و ی سری رفتارا ک میبینم دوسم داره از طرفی آدم گرمی هست ...

بابا همه پسرا ک مثل هم نیستن همه چی ب آدمه همه چی ربط دالع ب طرز فکر اون پسر 

این چیزا رو تعمیم ندیم لطفا ازع اگه تشنش کنم میاد اگه بزم سمتش فرار میکنه این چیزا 

بنظرم طرف بشناس همه چی برات معلوم میشع جاهای مختلف امتحانش کن 

2731
اره کمم نیستن این پسرا خدا نگذره از کسی ک این چیزا رو باب کرد 😑😑😑

الان اون دختنر خانم من جوابش دادم با انگلیسی نوشته سینا و مری

برو تاپیکاش بخون مقعد درد داره چون رابطه از مقعد داشته ببخشید اینجور نوشتم یا لباساش کهنه هستن پسره براش نمیخره یه مانتو یه کفشی ..اگه ازدواج سالم داشت شوهرش براش می‌خرید ..یا بیماری ج نسی نمی‌گرفت 

هیچ کس تو سن کم عاقل و باهوش نیست درحدی ک بتونه این تصمیمات مهم رو بگیره  یسریا بخاطر جو خانوا ...

ممنونم خیلی خوب توضیح دادین بخدا که به چشم یه آدم نجس به خودم نگاه میکردم با حرفای شما آروم شدم گرچه من تاوان کارهامو پس دادم 

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
نه عزیز همچین چیزی نیست🤣🤣👎 من اصلا وابسته نشدم اتفاقا بعدش بیخیال بودم

خیلی از خانوما هستن اینجورین و رابطه تو دوران دوستی فقط ب اینجور دخترا توصیه میشع😂

خیلی دخترا هستن خیلی حساسن یعنی اگه بعد رابطه طرف یکم سرد بشع بذاره بره اون دختر داغون میشه ب نظرم ادم باید خودشو بشناسه ببینه چجوریه اگه زیاد نمیشکنه اوکیع شل کنه بالاخره دخترام نیاز دارن

2740
ممنونم خیلی خوب توضیح دادین بخدا که به چشم یه آدم نجس به خودم نگاه میکردم با حرفای شما آروم شدم گرچه ...

خواهش میکنم🌹

دیگه بهش فکر نکنید. روی کیفیت زندگیتون ازین ب بعد تمرکز کنید. 

کتاب زیاد بخونید و تحقیق کنید تا باچالشهای زندگی دربهترین حالت مواجه بشید 🌱

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤

۱:اشتیاق پسر به جلو بردن رابطه از بین میره

۲:شاید کات شد ، اونوقت دختر آسیب میبینه

۳:با رابطه ج ن س ی علاقه کاذب بوجود میاد مخصوصا از طرف دختر و معمولا اوایل رابطه عیب های همو نمیبینن چون احساس کاذب دارن

2706