2733
2734

نگهداری از پدرشوهرومادرشوهر،مهمونداری برا خانواده ی شوهر ،کم توقع بودن،عیدی از دخترا کمتر،دوری از خانواده ی خودشون و کسب تکلیف واسه هرکاری از خانواده ی شوهر!خب چرا واقعا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چون قدیما اصلا به دختر ارث نمیدادن همه چی مال پسر بود از خودش و خانوادش توقع داشتن ولی الان که دیگه اکثرا ارث برابر به دختر و پسر میدن ولی توقع هنوز سر جاش مونده😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738

چون زن داری و عروس داری هاشون خدایی نبوده، بر اساس اسلام واقعی نبوده. مهمترین زیربنای دین، اخلاق هست، اخلاق در خانواده رو به سلیقه خودشون تعریف کردن نه اونچه ک خدا و اهل بیت ع گفتند.

خوب اونا هم دختر آوردن رفته خونه مردم همین کارا رو کرده  میدونی از قدیم همین بوده پسر باید خون ...

آخه مشکلی نیست از پیرسون توقع داشته باشن،پسر بره پرستار بگیره،چرا زنش باید هلاک بشه

آخه مشکلی نیست از پیرسون توقع داشته باشن،پسر بره پرستار بگیره،چرا زنش باید هلاک بشه

قدیمیا هنوزم همینطوری فکر میکنن ندیدی تو نی نی سایت همه میگن مادر شوهرم فلانه 

هنوز ک هنوزه نمیتونن بفهمن ک پسر وقتی ازدواج میکنه زندگی خودشو داره

چون قدیما اصلا به دختر ارث نمیدادن همه چی مال پسر بود از خودش و خانوادش توقع داشتن ولی الان که دیگه ...

باشه ولی باید از پسرشون توقع داشته باشن نه عروس،تازه طرف هشتش گرو نهش بود،مالی نداشت ولی عروس باید خودشو می‌کشت براشون!

باشه ولی باید از پسرشون توقع داشته باشن نه عروس،تازه طرف هشتش گرو نهش بود،مالی نداشت ولی عروس باید خ ...

خدا می دونه اون دنیا، چقدر پاشون سرتوقع های بی جا و ظلم به عروس،  گیر هست.

اگ ب قیامت واقعا اعتقاد داشته باشیم ظلم و حق ناس نمی کنیم.

خدا می دونه اون دنیا، چقدر پاشون سرتوقع های بی جا و ظلم به عروس،  گیر هست. اگ ب قیامت واقعا ...

واقعا همینه،کلی باید کولی بدیم چون عروسیم بعد داماد فقط خوش میگذرونه! واقعا دلم میخواد بدونم چی شد این مسئله باب شد!

2706