2733
2739
تو یه کارگاه آموزش جنسی شرکت کردم اونجا یادم گرفتم خودم باید مسایل جنسی رو به بچه هام یاد بدم ، ولی ...

عزیزم من خودم توی ۹ سالگی یه چیزایی فهمیدم دیگه چه برسه بچه های الان 🥲

از زمانی که میرن مدرسه خیلی هاشون خبر دار میشن و متاسفانه به شیوه خیلی بدی هم میفهمن 

گوشی و فضای مجازی هم بی تاثیر نیست و باعث میشه بعضی از بچه ها از راه نادرستش بفهمن و به بقیه انتقال بدن 

در هر صورت دم شما گرم ❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

من پسرای زیادی تو عمرم دیدم 

اونی که واسه ازدواج و آینده میخوادت هیچ وقت به چشم رابطه جنسی داشتن باهات نیست 

اصلا پیشنهاد همچین چیزی نمی‌ده بهت 

تو فرهنگ و عرف جامعه ما این چیزا شناخته شده نیست و جا نیفتاده ، دید اکثریت منفیه و بعدها صددرصد همون آدم بهت سرکوفت هرزگی میزنه شک نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون جامعه سنتیه،و اگر به ازدواج ختم نشه که در ۹۹.۵درصد مواقع هم نمیشه دختر بیشترین آسیب رو میبینه،البته پسر هم بعدا امکان داره با همسر خودش مقایسه کنه و زندگیشو به گند بکشه

نه عزیز همچین چیزی نیست🤣🤣👎 من اصلا وابسته نشدم اتفاقا بعدش بیخیال بودم

خوب استثنا تو‌هر موردی میتونه باشه مثلا اکثر خانومهای با شخصیت خانواده دار حتی تو جوامع غربی هیچ وقت هیچ وقت  دنبال تنفروشی نمیرن حتی اگه ازاد باشن و برای امرار معاششون محبور باشن سختترین کارهای دنیا رو انجام بدن ولی طبیعتا بعضیها از بس دورو بر هر کثافت کاری بودن براشون اینچیزا عادیه و تازه اشاعش هم میدن طبیعتا اینها درک درستی از انسان بودن و ارزشهای انسانی ندارن و فقط و فقط دنبال هوسرانی یا پول هستن و کساییم که فقط دنبال رابطه ی جنسی تو دوستی هستن اکثرشون متوجه هستن که کارشون اشتباهه بخاطر همین ته دلشون از این کار ناراضی هستن یا لااقل ازاینکه طرفشون بدون هیچ تعهدی ولشون کنه رو دارن ولی بعضیا اونقدر این موردارو تکرار کردن الان احتمالا خودشون طرفو‌ول میکنن میرن سراغ بعدی واین روابط حرام متعدد رو جزو افتخاراتشون میدونن 

2728

من کاملا مخالف این موضوعم در شرایط کنونی جامعه

ولی متوجه نمیشم چطور بعضی خانم‌ها، با افتخار و فخرفروشی میگن اون پسر با دختر ازدواج نمیکنه، میره با یه دختر که تجربه این رابطه رو نداشته تشکیل خانواده میده

این افتخار داره خدایی؟ اگر این کار بده، برای هردو جنس بده

یه جوری جلوه ندین که پسرا مجوز این کار رو دارن و فقط برای دخترا بد و ناپسنده

من کاملا مخالف این موضوعم در شرایط کنونی جامعه ولی متوجه نمیشم چطور بعضی خانم‌ها، با افتخار و فخرفر ...

افتخار نمیکنن که فقط میگن حواست باشه اکثر پسرای این مدلی  اینحوری هستن خودشون اهل این روابط نامشروعن ولی برای ازدواج میرن دنبال دختر پاک و چشمو گوش بسته میگردن اگه بعد از رابطه حتی بمدت طولانی ولت کرد این تویه  دختر هستی که بشدت از نظر روحی و جسمی اسیب میبینی تازه اگه دخترا احازه ندن پسرا با اهداف شومشون نرسن اکثر پسرا جرات نزدیک شدن به هیچ دختریو ندارن مثل گذشته ها که چه دختر چه پسر ۹۹ درصدشون تا قبل از ازدواج پاک و باکره از همه جهات باقی میموندن 

من پسرای زیادی تو عمرم دیدم  اونی که واسه ازدواج و آینده میخوادت هیچ وقت به چشم رابطه جنسی داش ...

ولی خب بعضی هاشون میگن وقتی یه نفرو دوست داشته باشن دلشون میخواد این چیزارو باهاش تجربه کنن 

2740
حرف هات خوبه ، جز اون قسمت که گفتی می دونم خدا نمی بخشه ، مطمئنا خدا بخشیده  شاید همین حس پشبم ...

درسته این حس عذاب وجدان و پشیمونی از همه چیز سخت تره پس یعنی قراره تا آخر عمرم بااین حس عذاب بکشم💔

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
حتما لیاقت داشتی که خدا همسرت رو سر راهت قرار داده ، مطمئنا خدا تو رو بخشیده و بازم هر روز ازش برای ...

ممنونم عزیزم❤️ دلم فقط با دعا و طلب بخششه که آروم میشه 

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
درسته این حس عذاب وجدان و پشیمونی از همه چیز سخت تره پس یعنی قراره تا آخر عمرم بااین حس عذاب بکشم💔

دیگه عزیزم مطمئنا خدای بزرگ شما رو بخشیده 

ما امید شدن از بخشش خدا خودش گناه بزرگیه 

یه اشتباهی تو سن کم کردی مهم اینه دیگه تکرار نشه

ولی خب بعضی هاشون میگن وقتی یه نفرو دوست داشته باشن دلشون میخواد این چیزارو باهاش تجربه کنن 

آره این جمله را از چندتاشون شنیدم 

ولی فقط واسه راضی کردن دختر این حرفا را میگن 

من دقیقا مواردی که خیلی جدی پا پیش گذاشتن واسه ازدواج همونا بودن که هیچ وقت بحث رابطه را پیش نکشیده بودن 

دیگه عزیزم مطمئنا خدای بزرگ شما رو بخشیده  ما امید شدن از بخشش خدا خودش گناه بزرگیه  یه ...

❤️🙏