2733
2739

من قبل ازدواجم با کس دیگه ای دوست بودم رابطه جنسی نداشتم ولی بقیه چیزا رو چرا ....

باید بگم مثل سگ پشیمونم نکنید دخترا اگه اون پسر در حقتون نامردی کنه چی تا آخر عمر حس بی ارزش بودن دست از سر آدم برنمیداره البته احساس گناه و عذاب وجدان هم دهن ادمو سرویس میکنه😭

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲

از من که گذشت میدونم خدا منو نمیبخشه ولی دخترا ارزش خودتونو بدونید بزارید چند ساله دبگه که به گذشتتون نگاه میکنین به خودتون افتخار کنید نزارید هیچ لاشی ازتون سواستفاده کنه 

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از من که گذشت میدونم خدا منو نمیبخشه ولی دخترا ارزش خودتونو بدونید بزارید چند ساله دبگه که به گذشتتو ...

شما که پشیمونی به خواست خودت نبوده اون عشق بازی؟ 

منظورم اینه ک مجبورت کرد؟ صرفا جهت اطلاع میپرسم و اینکه چندسالت بود اون زمان؟ 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
2728
من اینو از خود مردا شنیدم  شاید عاشق بشن ولی بازم رابطه جنسی براشون مهمه  دوست دارن تشنه ...

یه سوال 

پارتنر من به گفته خودش و بقیه و ی سری رفتارا ک میبینم دوسم داره از طرفی آدم گرمی هست من تو این چند ماه رابطرو چه از نظر عقاید خودم چ وجدان و خانوادم در جد دست بوس بعل نگه داشتم 

این کار من باعث میشه بیشتر جذب من شه و حالا چه از نظر افکارش که مردا میکنن و خودت میدونی چیو میگم و هم از این نظر که تلاش کنه برای رابطمون و رسمی کنه؟؟

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
شما که پشیمونی به خواست خودت نبوده اون عشق بازی؟  منظورم اینه ک مجبورت کرد؟ صرفا جهت اطلاع میپ ...

سنم کم نبود ۱۷ ، ۱۸ سالم بود اولش به خواست خودم بود اصلا نمیدونستم دارم چیکار میکنم چون مطمعنم کرده بود دوسم داره چون از طریق یکی اومده بود که به اونم قول داده بود 

بعدا که بهم خیانت کرد و رفت کم کم به خودم اومدم الانم که ازدواج کردم و شوهرم حتی با یه نفر هم نبوده روزی صدبار خودمو لعنت میکنم ک لیاقت این آدمو ندارم 

من مصاحبه دیدم که از طرف می‌پرسیدن کی بکارتت رو از دست دادی و بیشترشون زیر۲۰سال بودن(خارج از ایران)

اما متاسفانه ایران اینطوری هست که یه آقا قبل از ازدواج می‌تونه همه‌چیز رو تجربه کرده باشه

اما اگر یه دختر همون رویه رو پیش بگیره می‌شه آویزون و دم دستی و کسی که ارزش خودش رو نمی‌دونه

به شخصه به نظرم از لحظه ای که به درک کافی رسیدی و احساس نیاز جسمی و روحی کردی می‌تونی رابطه داشته باشی

اما پیه همه‌چیز رو به تنت بمال چون هنوز این فرهنگ تو کشورمون جا نیافتاده و احتمالا تبعات ناراحت کننده‌ای برات داشته باشه

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
2740
تو‌دوستی معاشقه بود عقد رابطه کامل و بارداری 😁😁🙄🤣 بنظر من خاطرت جمع بشه از طرف اون آدم درستی با ...

ببخشیدا میپرسم شوهرتون الآن در مورد اون موقع چیزی نمیگه ؟؟ مشکلی ندارین 

منم با دوس پسرم رابطع دارم ...اما اومده خاستگاریم مشکل اون دخترا اینه که طرفشونوخنمیشناسن نمی‌فهمن ک ...

عزیزم همین دیروز دختره تایپک زده ی سال با پسره بوده ..

پسره ی سال جوری نقش بازی کرد ک نگو الآنم ولش کرده رفته

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️
سنم کم نبود ۱۷ ، ۱۸ سالم بود اولش به خواست خودم بود اصلا نمیدونستم دارم چیکار میکنم چون مطمعنم کرده ...

اتفاقا سنت خیلی کم بوده! 

فقط توی نینی سایته ک میشنوم دختر بچه ۱۷ ۱۸ ساله اندازه ی خانم ۳۰ ساله میتونه درک و فهم داشته باشه!! 

درحالیکه با افزایش سن و تجربیات بیشتره که ادم پخته میشه... 

رابطه تو سن کم اصلا درست نیست چ دوست پسر باشه چه ازدواج. 

اگر رابطه ب خواست خودت بوده نباید پشیمون میشدی، چون تو هم لذتش رو بردی. 

ادم باید بشینه اول باخودش فکر کنه که ایا رابطه میخوام یا نمیخوام؟ 

اگر باهاش اوکیم، فردا اون شخص نبود بازم اوکیم یا ب امید ازدواج حاضرم تن ب رابطه و... بدم؟ 

درواقع هرکسی باید خط قرمزاشو اینطوری تعیین کنه که درقبال چیزی میخواد کاری رو انجام بده یا نه کاملا خواسته ی دلشه... 

اینطوری پشیمونی ای ازین بابت وجود نخواهد داشت. 

تعیین خط قرمز و چهارچوبها هم اغلب بچه های ۱۷ ۱۸ ساله درش عاجزن. چون هنوز خودشونو درست نمیشناسن، تکلیفشون با شخصیت خودشون مشخص نیست و ثبات نداره شخصیتشون... 

ب همین دلیله ک میگن زیر ۲۵ سال شخصیت شکل نگرفته و تصمیمات مهم مثل ازدواج و غیره رو نباید زیر این سن گرفت. 

شما اگر از لحاظ اعتقادی میگی ناراحتی و لیاقت و فلان نداری ک خدا خودش گفته اگر توبه کنید و تکرار نکنید مثل شخصی ک از مادر متولد شده پاک هستید. 

دیگه وسواستو بذار کنار.  

اتفاقا سنت خیلی کم بوده!  فقط توی نینی سایته ک میشنوم دختر بچه ۱۷ ۱۸ ساله اندازه ی خانم ۳۰ سال ...

درسته خودمم لذتشو بردم ولی حق با شماست قدرت تصمیم گیری نداشتم اخه بعضیا رو میبینم تو سن کمتر خیلی عاقلن و باهوشن خودمو سرزنش میکنم

کاش همینطور که میگید باشه و خدا ببخشه

ولی اینکه همسرم نمیدونه این موضوع رو خیانت محسوب نمیشه؟ چون حساسه

ان شالله ک در آینده ولت نکنه این کامنت منو یادت نره..چون راحت رایگان داره زندگی می‌کنه بدون هیچ مسول ...

عجب پس شما برای پول و مهریه هست ک تن ب ازدواج و رابطه دادین ؟؟ 

من با شما موافقم از لحاظ اینکه مرد تعهد نداره هرچیزی ممکنه پیش بیاد ولی خب اخه نگین پول اینا ارزش خانوم خیلی بیشترع 

درسته خودمم لذتشو بردم ولی حق با شماست قدرت تصمیم گیری نداشتم اخه بعضیا رو میبینم تو سن کمتر خیلی عا ...

هیچ کس تو سن کم عاقل و باهوش نیست درحدی ک بتونه این تصمیمات مهم رو بگیره 

یسریا بخاطر جو خانوادگی و فرهنگشون ک خیلی شدید درشون نفوذ کرده کاری رو انجام نمیدن اینها از سر دانایی خودشون نیست. 

وقتی ادم داناست ک نشسته باشه دودوتا چهارتا کرده باشه با کلی خودشناسی رسیده باشه ب اینکه ک خواسته های من در طی رابطه با همجنس و غیر همجنسم چیه. 

ک من هرگز ندیدم توی بچه های کم سن و سال. اصلا همین خودشناسی سالها زمان میبره...  یه بچه مگه از ۱۰ سالگی شروع کرده باشه ک تو ۱۸ سالگی عاقل و بالغ باشه، ک احتمالش ۱ درمیلیونه

و اینکه نه خیانت نیست

ادمیزاد ممکنه اشتباه بکنه، شما اشتباه کردی و پشیمون شدی و توبه ات رو هم کردی و الان ازین لحاظ پاکی(اشتباه برای این میگم ک تو اعتقاد شما هست وگرنه ممکنه کسی اعتقاد دینی و مذهبی نداشته باشه و از نظرش اشتباه هم نباشه) 

خیانت وقتیه ک شما با وجود تاهل رو بیاری ب روابط خارج از زندگیت. 

خداهم گفته اگر اشتباه کردی و توبه کردی ولی همچنان بگی ن خدامنو نمیبخشه و... داری کفر میگی 

2706