2737
2734
چون مرد جماعت ارزش خیلی چیزارو نداره والا الان همه رابطه دارن زمان ما همه ابا داشتن

میشه جمع نبندین 

هنوز هستن کسایی که چهارچوب دارن 

من خودم چندین ماهه داخل رابطم حتی طرفم جای خال یا لک و بریدگی و رو بدنم نه دیده نه میدونه کجاست و اصلا هست یا نه

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چون تو ایران پسرا دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیدن

خودشون هرچی باشند ولی دختر سالم میخان 

وقتی قبل عقد اون‌کار که زنا هم هست انجام بدن بخودش میگه این دختر که راحت بمن پا داده لابد به بقیه هم‌پا داده 

خلاصه برای خودتون ارزش قائل باشید

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626

چرا برداشتن پول از کیف شخصی ک براش کار میکنیم بدون اجازه  دزدیه ؟  شاید حقوقمونو بخوایم اندازه ک دلمون میخواد برداریم ؟ 😏

تفاوت حلال با حرام  رو اگر درست درک کنیم   میفهنیم چ کار هایی در چ جایگاهی درست و غلط محسوب میشه 

2728

بستگی به فرهنگ و شرایط هر کس داره 

یه چیز شخصیه که هر کس خودش میتونه تصمیم بگیره

نه میشه گفت خوبه نه بد 

نسخه ای نیست که واسه همه جواب بده

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
بابا همه پسرا ک مثل هم نیستن همه چی ب آدمه همه چی ربط دالع ب طرز فکر اون پسر  این چیزا رو تعمی ...

یه بار که صحبت افتاد گفت من خودم مخالف رابطه کامل تو دوستی هستم و گفتش من خودم سمت دختری برای ازدواج نمیرم که قبلا ی چیزای عمقی با کس دیگه داشته بوده

اینم بگم من خودم سفت و سخت براش چهارچوب گذاشتم از اونم صد سال از رابطمون بگذره فراتر نمیرم اولین پسری هم هست تو زندگیم 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
خواهش میکنم🌹 دیگه بهش فکر نکنید. روی کیفیت زندگیتون ازین ب بعد تمرکز کنید.  کتاب زیاد بخونید ...

یک دنیا ممنونم ازتون ❤️ تمام تلاشمو میکنم تا دیگه شرمنده ی جسم و روحم نشم

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
2738
از جلوگیری طبیعی اومده که اصلا جلوگیری نیست 

به تاپیک‌ بزن ببین چند نفر میگن بچه دار شدن اونم با کاندوم و قرص 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
ببخشیدا میپرسم شوهرتون الآن در مورد اون موقع چیزی نمیگه ؟؟ مشکلی ندارین 

نه میگ مال هم بودیم دیگه

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

گفتین فکر کنم اعتقادی ندارین!

اعتقاد ندارین ولی خب داخل این جامعه دارین زندگی میکنین

داخل این جامعه رابطه بدون ازدواج درست نیست و اگر کسی متوجه بشه بسی بی آبرویی داره

و اینکه کسانی که رابطه قبل از ازدواج میخوان اکثرا دقت کنین میگم اکثرا دنبال ازدواج نیستن

اگه شما دنبال ازدواج هستی که به هیچ وجه من الوجوه نپذیرین

و اگر نه که دیگه خود دانین.

خیلی از خانوما هستن اینجورین و رابطه تو دوران دوستی فقط ب اینجور دخترا توصیه میشع😂 خیلی دخترا هستن ...

اره خیلی بعضی دخترا ساده و احساسی هستن و زود خام و عاشق طرف میشن...

اینکه من وابسته نمیشم بخاطر شخصیتمه کلا خیلی خنثی هستم و احساسی نیستم 

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود معنوی ام✨️
2706