2737
2739
عنوان

یک صفحه قرآن بخوانیم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 110 پست

تلاوت کن قشنگم ..۱۰ تا هم خوندم .چشمت نارانی و دلت همیشه در مسیر خدا باشه عزیزم .و همچنین ان شالله هر چ زودتر دامن   @mahlaghaaaa   جان زودتر سبز بشه .

اینم برای سلامتی و حاجت رواییتون

اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ🌹

🌼“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج”🌼🍁

🌹اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ🌹

🌼“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج”🌼🍁🍁

🌼“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج”🌼🍁🍁🍁

🌼“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج”🌼🍁🍁🍁🍁

🌼“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
سلام گلم  آیات و سوره توحید 10 مرتبه خوانده شد 🙏🍀

ممنونم عزیزم حاجت روااشین به نیت حاجت دلتون 

اللهم صل علی محمدوال محمدوال محمدوعجل الفرجهم 

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل الفرجهم 

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل الفرجهم 

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ❤ روز خوبی داشته باشین مرسی منو دعوت کردین به این تاپیک  قرائت شد گل  ۱۰۰ با ...

یه دنیااممنون عزیزم هزاربرابر برگرده به خودتون مهربون ان شالله حاجت روااشین به نیت شماصدمرتبه صلوات میفرستم 

سلام عزیزم روزتون بخیر اجرتون با صاحب قرآن 💐🙏 ده مرتبه توحید می خونم ان شاءالله به زودی دامنشون س ...

ممنونم عزیزم حاجت روااشین ان شالله لطف میکنید به نیت حاجت دلتون ایه الکرسی میخونم هدیه به امام عصرعج 

2731
سلام عزیزم قرائت شد حاجت روا باشن ان شالله🌸

ممنونم وهمچنین عزیزم 

تلاوت کن قشنگم ..۱۰ تا هم خوندم .چشمت نارانی و دلت همیشه در مسیر خدا باشه عزیزم .و همچنین ان شالله ه ...

ممنونم عزیزم لطف کردید به نیت حاجت دلتون صلوات میفرستم وایه الکرسی میخونم 

سلام وممنون🌹همراه معنی قرائت شد .بهترین‌های زندگیت رو خدا می‌داند ،بهترینها رو برات آرزومندم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

برای حاجت دل دوست عزیزمون 🌹هم ۱۴ مرتبه سوره رو فعلا خووندم .همیشه پنهانی دعاگوشون بودم وهستم‌.انشالله که زودتر صاحب اولادوبه امضاشون برسن.آمین.

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2738
یه دنیااممنون عزیزم هزاربرابر برگرده به خودتون مهربون ان شالله حاجت روااشین به نیت شماصدمرتبه صلوات ...

راضی به زحمت شما گل نیستم 

شرمنده ام میکنین 

الهی بزودی خبر خوش بدین 🌹🤲

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ممنونم عزیزم لطف کردید به نیت حاجت دلتون صلوات میفرستم وایه الکرسی میخونم 

ممنونم عزیزم😢😢منم زیارت عاشورا می خونم دعاتون میکنم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @دیماهیییی   @عطر_رویا   @دختری ...

سلام خواهر جون 

قرائت شد عزیز جان 

ان شاء الله خداوند مهربان به دوست عزیز هم فرزندی سالم و صالح که باعث عزت و سربلندی بیشترشون بشه عنایت کنن، 30 مرتبه سوره ی توحید میخونم خواهر جون 

معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه. يَا سَرِيعَ الرِّضَا ، اِغْفِرْ لِمَنْ لاَ يَمْلِكُ إِلاَّ الدُّعَاءَ ، فَإِنَّكَ فَعَّالٌ لِمَا تَشَاءُ، اى مهربانى كه با سرعتى فوق تصور از بنده ات راضى مى شوى...                                                       گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
سلام خواهر گلم الهی نور قرآن روشنایی بخش زند.گیتون باشه انشاءالله 

خیلی ممنونم بهمچنین شما گُل 🌹 

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام گلم  آیات و سوره توحید 10 مرتبه خوانده شد 🙏🍀

قبول حق خواهرجون 🤲🏻 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزم روزتون بخیر اجرتون با صاحب قرآن 💐🙏 ده مرتبه توحید می خونم ان شاءالله به زودی دامنشون س ...

قبول حق خواهرجون 🤲🏻 

2706