2733
2734
عنوان

یک صفحه قرآن بخوانیم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 110 پست
سلام عزیزم  خواندم الهی ب حق این ماه مبارک  ب صلاح و مصلحت خداوند دامن دوستمون سبز بشه&n ...

قبول حق خواهرجون 🤲🏻 

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مائده6525221   @anabelkatanchi   ...

سلام گلم 

آیات و سوره توحید 10 مرتبه خوانده شد 🙏🍀

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @جان_و_جهانم   @سمیه_12   @heyr ...

سلام عزیزم ❤

روز خوبی داشته باشین مرسی منو دعوت کردین به این تاپیک 

قرائت شد گل 

۱۰۰ بار سوره توحید میخونم و نماز حاجت پنج شنبه میخونم حتما دعا میکنم برای حاجت روایی و خوشبختی شما و این عزیز و همه دوستانم در تاپیک ❤

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

سلام گلم ممنونم عاقبت بخیر بشی 🌹

۵ مرتبه خوندم ان شاءالله حاجت روا بشن⁦🤲🏻⁩⁦🤲🏻⁩💚💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
با اجازه اسی ‌کسی نمبخاد جز قران ب داره بخونه؟ ۱ هفته فرصته🥲⚘جز ۲۶ ۱۶ و ۳۰ گرفته شده 

جز ۲۲ میخونم عزیزم امشب 

حاجت روای بخیر بشین گل 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @بانویتابستون۷۱   @شهریورهفتاد   ...

سلام عزیزم روزتون بخیر اجرتون با صاحب قرآن 💐🙏

ده مرتبه توحید می خونم ان شاءالله به زودی دامنشون سبز بشه و دلشاد بشن 🤲

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @بانویتابستون۷۱   @شهریورهفتاد   ...

سلام عزیزم قرائت شد

حاجت روا باشن ان شالله🌸

صلوات خاصه حضرت فاطمه     💚           اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الصِّدِّيقَةِ فَاطِمَةَ الزَّكِيَّةِ حَبِيبَةِ حَبِيبِكَ وَ نَبِيِّكَ وَ أُمِّ أَحِبَّائِكَ وَ أَصْفِيَائِكَ الَّتِي انْتَجَبْتَهَا وَ فَضَّلْتَهَا وَ اخْتَرْتَهَا عَلَى نِسَاءِ الْعَالَمِينَ اللَّهُمَّ كُنِ الطَّالِبَ لَهَا مِمَّنْ ظَلَمَهَا وَ اسْتَخَفَّ بِحَقِّهَا وَ كُنِ الثَّائِرَ اللَّهُمَّ بِدَمِ أَوْلَادِهَا اللَّهُمَّ وَ كَمَا جَعَلْتَهَا أُمَّ أَئِمَّةِ الْهُدَى وَ حَلِيلَةَ صَاحِبِ اللِّوَاءِ وَ الْكَرِيمَةَ عِنْدَ الْمَلَإِ الْأَعْلَى فَصَلِّ عَلَيْهَا وَ عَلَى أُمِّهَا خَدِيجَةَ الْكُبْرَى صَلَاةً تُكْرِمُ بِهَا وَجْهَ أَبِيهَا مُحَمَّدٍ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَ تُقِرُّ بِهَا أَعْيُنَ ذُرِّيَّتِهَا وَ أَبْلِغْهُمْ عَنِّي فِي هَذِهِ السَّاعَةِ أَفْضَلَ التَّحِيَّةِ وَ السَّلَامِ🌸”اللهم عجل لولیک الفرج"🌸پرچم آقا امام حسین استوار هست ،چون ما ملت امام حسینیم .بااشهد ان علیاًحجه الله/خوشحال گردد مادرش زهرا(س) به زودی/با ذکر یا زهرا رود سمت مدینه/تا که بگیرد انتقامش را به زودی/از خاک بیرون می کشد آن قاتلین را /حکم قصاص میشود اجرا به زودی/شهر مدینه غرق در زوار میگرد/مثل خراسان می شود آن جا به زودی.../اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💚آقاجان..یوسف زهرا!شنیده ام از ما دلتنگ تری برای آمدنت ..شنیده ام نگران مایی.‌.. شنیده ام گریه میکنی برا ما.. کی تمام میشود ....غروب هایی که دل ما گیر دلتنگی است آقا.. آقاجان چشم انتظار دیداریمم . صدای دل ما رو میشنوی؟!...    گذرم تا به در خانه  ات افتاد حسین، خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین💚بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی یا اباعبدالله💚 

سلام عزیزم تلاوت شد خیرببینی مهربونم 😭😭😭الهی دلت شادباشه همیشه مرسی به فکرم بودی ازتک تک خانم هااممنون که سوره توحیدبه نیتم خوندن ان شالله همگی حاجت روااشین ودلتون شادشه به نیت همگی 5مرتبه ایه الکرسی میخونم 

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
۱۴ مرتبه توحید قرائت شد  مهلقا جان ان شاالله به حق آیات قرآن کریم و دعای همه خوبان به زودی دام ...

سلام عزیزم قبول باشه یه دنیااممنون مهربونم ان شالله 

الهی خیرببینی وهزاربرابرنصیب قلب مهربونت 

به نیت شماایه الکرسی میخونم 

@mahlaghaaaa   مهلقای صبور و خوش قلبم، الهی به حرمت این ماه پر فیض و برکت، و بحق خانم فاطمه ...

عزیززززدلممممم شرمندم کردی یه دنیااممنونم مهربونم هزاربرابرنصیب قلب مهربونت الاهی امین 

به نیت.حاجت روایی  شما سوره یس میخونم هدیه به امام زمان عج حاجت رواوعاقبت بخیرشی 😍😍😘😘😘

@mahlaghaaaa     سلام عزیزم صدتا سوره توحید به نیت باردارشدنت میخونم :) لطفاتوام ...

سلام گلم مهربونمممممم یه دنیااممنون شرمنده این همه محبتتونم چشم حتماا.ان شالله بزودی زودخبرازدواجتوو بهم بدی به نیت ازدواج موفق وخوشبختیت حدیث کسای میخونم الهی خدادلتوشادکنههه واشک شوقت جاری شه

پنج مرتبه سوره مبارکه  توحید هدیه به خواهرگلمون انشاءالله  بزودی زود دادنشون سبز بشه

ممنونم عزیزم لطف کردید ان شالله حاجت دلتون روااشه به نیت حاجت روااییتون صلوات میفرستم 50مرتبه وهدیه به امام عصرعج 

2706