2737
2739

میریم بیرون پسرا همه کوچولو قدها کوتاه با لباس های لش  الان منه قد بلند چکار باید بکنم 😢🤦🤦🤦🤦

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

وایییی

دید توروخدااااا

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
وایییی دید توروخدااااا

خیلی بده الان من همه کیس های ازدواجم فوقش بخواد ۱۸۰ باشه 😢😢🤦🤦

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ای جانم مگه قدت توچنده 😅

۱۷۵ 

قد بلنداشم دخترای خیلی قد کوتاه برداشتن 😐😬

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
منظورت از پسرای قد کوتاه با لباس لش،همون نوجوونای موفرفریه؟😑

اره 😂😂

قد بلنداشم دخترای خیلی قد کوتاه برداشتن 😐😬

اره واقعا 🤦

خیلی بده الان من همه کیس های ازدواجم فوقش بخواد ۱۸۰ باشه 😢😢🤦🤦

اصلا نیسسسسس

من یکی هس یه پسره ، من هرکاری میکنم قدش به دلم نمیشینه

قدش ۱۷۸ هس🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اصلا هضمش نمیکنم بخاطر قدش

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

آره واقعا قبول دارم دخترا قدشون بلند شده پسرا دارن کوچولو تر میشن البته هست پسره قد بلند ولی نمیدونم چرا هر دختره قد بلندی میبینی با پسره هم قده خودشه هر پسره قد بلندی با دختره قد کوتاس اصلا تناسبو رعایت نمیکنن

من ۱۷۵.دویت پیرم ۱۷۵ خیلیم اوکیه 

یعنی هم قدین تو نباید پاشنه بلند بپوشی خب نمیشه که 

2706