2737
2739
عنوان

چرا همه پسر ها قد کوتاه شدن 😥😁😀🤦🤦🤦

| مشاهده متن کامل بحث + 2382 بازدید | 195 پست
من تا نهایت ۱۵  سانت هم دوست دارم ولی بیشتر دیگه نه 😂

حالا اون 5سانت و کفش میپوشی. 😬

کلا اصولی خوبه همه چی... 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
چی؟ 

گفتی با شوهرم ۵ سانت فاصله دارم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتی با شوهرم ۵ سانت فاصله دارم 

ببین اتقدر چیزای دیگ تو زندگی هست ک قد اصلا دیگ الویت ادم نیست. 

حتی گاهی فکر میکنم برگردم عقب شاید تنها چیزیه ک کوچکتزین اهمیتی ندم قد باشه

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2742
خب مگه ما دل نداریم بالاخره زنیم دوست داریم پاشنه بلند بپوشیم بعد خوش اشتها هم هستن دوست دارن دختر ق ...

پس وقتایی ک کنارش نیست بپوشه دیگه😂😂

لایک نکن❌ خوشت نمیاد تو تاپیکم شرکت نکن رد کن برو حوصلتو ندارم 
حالا اون 5سانت و کفش میپوشی. 😬 کلا اصولی خوبه همه چی... 

اره واقعا 

منکه دیگه نمیدانم چکار کنم 😀😂

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ببین اتقدر چیزای دیگ تو زندگی هست ک قد اصلا دیگ الویت ادم نیست.  حتی گاهی فکر میکنم برگردم عقب ...

منم راستشو بخوایی اگه ادم خوب پیدا کنم برام مهم نیست ولی خب بدمم نمیاد از من بلند تر باشه 

ولی حداقل همقدم باشه کوتاه تر نباشه 😢

پس وقتایی ک کنارش نیست بپوشه دیگه😂😂

اره دیگه باید همینکارو کنه 

2740
اوهمم 👍 ولی من باشگاه میرم سانس بعده ما پسران همه خیلی درازن 😂 قشنگ ۱۸۵ به بالا میان برا بس ...

اره 😂 چاره ندارم 

تو چندی ؟

اوهمم 👍 ولی من باشگاه میرم سانس بعده ما پسران همه خیلی درازن 😂 قشنگ ۱۸۵ به بالا میان برا بس ...

ما کلا خانوادت بلندیم بابا ۱۸۶ فکر کن یه داماد قد کوتاه اصلا صورت خوشی نداره 

2706