2733
2739
عنوان

اینکه بچه ها موقع گریه ازحال برن طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 42 پست
واقعا باید ببرمش دکتر خیلی نگرانم میکنه😔

بنظرم اینایی که گفتی عجیب بنظر نمیاد نگران نباش ولی برای اینکه هم خیالت راحت‌ بشه هم کوتاهی نکرده باشی دکتر ببر

الخیر فی ما وقع💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببر جدی بگیر من به حرف خواهر شوهر و مادر شوهر گوش دادم که بچم همش یوبوست میگرفت

خانواده شوهرم چیزی نمیگن زیاد مامانم همش میگه عیب رو بچت نزار میگم عیب چی خوب ازحال میره بعدم حس میکنم تعادل نداره خیلی میفته زمین ترسویم هست ازاین بچه ها نیست ک بگم ازهمه جا میره بالا اصلا اینجوری نیست ک یگم سر به هواست زمین میخوره خیلی محتاطه تو کاراش مثلا تلاش نمیکنه ازمبل بره بالا یا جاهای دیگه ولی میخوره زمین تو راه رفتنش

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2742
نفس کم میاره انگار اینجوری میشه  

اره وقتی گریه میکنه دیگه نفس نمیکشه اینجوری میشه خیلی وقتا هی فوت میکنم تو صورتش ک مجبور شه نفس بکشه ازحال نره

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
ببر دکتر نشونش بده ولی اینجا که کسی نمیتونه خییلی کمکت کنه .خیالتم راحت میشه

اره متخصص اطفال ببرم؟ 

پسر جاریم همینطور بود، ریسه میرفت، لباش کبود میشد و از حال میرفت، براش ی دعا گرفتن، دکتر هم بردن، بع ...

وای تا 4 5 سالک دیگه زیاده🥺

امروز ک اینجوری شد خیلی حالم بد شد چشاش کج شد اصلا یه وضعیت بدی بود بعد دخترم خیلی مظلومه گناه داره دلم میسوزه 

اره وقتی گریه میکنه دیگه نفس نمیکشه اینجوری میشه خیلی وقتا هی قوت میکنم تو صورتش ک مجبور شه نفس بکشه ...

اره خوب کاری میکنی ..ولی اگه میبینی کبود اینا میشه یکم جدیش بگیری بد نیست بهرحال بچست .اونجوری هی فکرو خیال میکنی بدتر

2740
خانواده شوهرم چیزی نمیگن زیاد مامانم همش میگه عیب رو بچت نزار میگم عیب چی خوب ازحال میره بعدم حس میک ...

ببرش چند تا دکتر

مشاور کودک هم ببر

خیالت که راحت میشه خواهر یه راهی جلو پات میزارن

یهو خدا اون روزو نیاره نفسش بند بیاد خدا نکنه

مامانت چی میگه جز پشیمونی و چند تا حرف الکی

بنظرم اینایی که گفتی عجیب بنظر نمیاد نگران نباش ولی برای اینکه هم خیالت راحت‌ بشه هم کوتاهی نکرده با ...

باشه😘

به نظرم مشکل تنفسی داره...حتما ببرش دکتر

مشکل تنفسی بدو تولدش داشت چون زود بدنیا اومد زجر تنفسی داشت بستری شد یمدت بعدش گفتن خوب شده اما دکتر گفت ممکنه تا یکسالگی موقع خواب خس خس کنه سینش اشکال نداره 

من خودم و خواهرم اینجوری بودیم  خواهرم وقتی اینجوری میشد خودمم تا حد مرگ میرفتم ی بار ک پنج دق ...

وای نه 5 دیقه ک برسه دیوونه میشم یک دیقه هم نمیشه انقدم گریه میکنم جیغ میزنم ک میگن نکن ازصدات بدترمیترسه

اره خوب کاری میکنی ..ولی اگه میبینی کبود اینا میشه یکم جدیش بگیری بد نیست بهرحال بچست .اونجوری هی فک ...

اره دیگه خیالم راحت شد الکی حساس نیستم اخه بچه دومه دیگه حتما میبرمش

ببرش چند تا دکتر مشاور کودک هم ببر خیالت که راحت میشه خواهر یه راهی جلو پات میزارن یهو خدا اون رو ...

اره بخدا خطرناکه ولی یکسالشه بنظرت مشاوره خوبه؟ 

2706