2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انگار خیلی دوس داری بزاری ریحانا ولی نمیتونی مجبوری بزاری ریانا...البته مخاطبم شمانیستی کلی میگم
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
دختر من آریانا هست. بهتر نیست؟ ریانا مخففش هم میشه ریا آدم یاد دورویی میفته
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
2740
شما ابران نیستی؟ میتونی یه اسم هم قافیه با رزا انتخاب کنی، که بین المللی هم باشه مثلاااا شاینا تازه ، بنظر من اصلا هم قافیه بودن و حرف اول یکی بودن اسمها مهم نیست یه اسم خوشگل پیدا کن فکر کن بچه اولته معمولا همه اسم بچه اولشونو با کلی وسواس میذارن بعد بقیه بچه ها، شبیه اسم اولی میشن، در حالیکه میتونستن اسمهای قشنگ تری داشته باشن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706